×

Ludzie mają problem. Nie potrafią odgadnąć, która z nich jest mamą a która córką

Każda z nas marzy o tym, aby pozyskać sekret na młody i piękny wygląd. Niektóre kobiety wyglądają tak młodo, że kojarzy się je z siostrami swoich dzieci. Tak jest w przypadku znanej tiktokerki Barbie Porter, której kanał obserwuje już ponad 250 tys. ludzi. Kobieta bardzo często zamieszcza tam filmiki ze swoją córką. Obserwatorzy nie są w stanie określić, która z nich jest starsza, ponieważ wyglądają zjawiskowo. Na dodatek podobno matka wygląda młodziej niż córka.

Matka wygląda młodziej niż jej córka

Spoglądając na niektóre mamy i córki, aż trudno uwierzyć, że dzieli je różnica pokolenia! Te dziewczyny śmiało mogą zabrać swoje mamy na imprezę do klubu. Bez wątpienia dużą rolę w wyglądzie odgrywają geny. Mogą one sprawić, że niektóre kobiety wyglądają naprawdę młodo, mimo upływającego czasu. Dodatkowo, jeśli kobieta włączy do tego odpowiednią pielęgnację, to może doprowadzić do tego, że matka wygląda młodziej niż jej córka.

Na TikToku głośno zrobiło się o pewnej kobiecie. Barbie Porter ma 46 lat i w zupełności nie wygląda na tyle. Potwierdzeniem na to są jej nagrania z córką. Atrakcyjna Barbie wygląda nieprzyzwoicie młodo. Internauci maja sporą zagwozdkę, aby je odróżnić. Dodatkowo córka kobiety jest jej niezaprzeczalną kopią. Przekonajcie się, czy matka naprawdę wygląda młodziej niż jej własna córka?

„Która jest mamą, a która córką?”

Dojrzała kobieta jest posiadaczką nienagannej sylwetki i ma piękne charakterystyczne rysy twarzy. Z zamieszczonych przez nią filmików, ciężko wywnioskować, że za niedługo kobieta dobije do pięćdziesiątki.

Piękna 46-latka jest też szczęśliwą mamą równie uroczej 22-latki. Dodatkowo, Barbie Porter wy­glą­da, jak jej na­sto­let­nia cór­ka, mi­mo że róż­ni­ca wie­ku wy­no­si po­nad 20 lat. Na jednym z zamieszczonych przez kobietę filmików, poruszyły kwestię, że bardzo często są ze sobą mylone. Zadały więc internautom krótkie pytanie: „Ok. Jedna z nas ma 46 lat, a druga 22. Która jest mamą a która córką?”

Nagranie wywołało w sieci wielkie poruszenie, obejrzało je ponad 400 tys. osób i doczekało się ono 60 tys. komentarzy. Jednak nie wszystkie były życzliwe.

@thebarbieporter Replying to @chronobine @halieray3 ♬ original sound – Barbie🎀

Daj spokój – nie jesteśmy ani ślepi, ani głupi

Córka wygląda znacznie młodziej.

Czerwona koszula to mama – jej skóra jest cieńsza, co oznacza, że jest starsza.

– pisali internauci.

Obserwatorzy w większości odgadli prawidłowo, że 46-latka ma na sobie kraciastą czerwoną koszulę, a 22-letnia córka ubrana jest w jasnoniebieską bluzkę.

W większości jednak internauci podziwiali urodę Barbie.

Nie słuchaj hejterów i niegrzecznych ludzi.

Ale to trudne. Wyglądacie niesamowicie

Obie wyglądacie na 22 lata

Myślę, że jesteście siostrami.

Źródła: stylzycia.radiozet.pl, https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/mama-i-córka-podbijają-tiktoka-46-latka-wygląda-młodziej-niż-jej-22-letnie-dziecko/ar-AA13zoWK?li=BBr5KbO
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x