×

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie. Partner zmarłej Anny Przybylskiej wyznaje prawdę

Media żyją od kilku dni szokującą informacją, jakoby partner zmarłej Anny Przybylskiej miał dopuścić się gwałtu i odurzyć 28-letnią kobietę w jednym z sopockim hoteli. Do sieci trafiło oświadczenie Jarosława Bieniuka. Jasno z niego wynika, że były piłkarz nie uważa, że jest winny. Wręcz oznajmia, że jest zszokowany doniesieniami, które pojawiły się na jego temat w sieci. W jego obronie stają znane osoby w Polsce, w tym Natalia Siwiec.

Długo milczał, ale w końcu przyszedł czas na oświadczenie. Pojawiło się stanowisko 28-latki, dlatego on także zajął stanowisko

W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia

Jarosław Bieniuk

„Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie”

Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych

Jarosław Bieniuk niewinny? Takie oświadczenie pojawiło się w sieci i od razu wymusiło dyskusję

Przypomnijmy, że mężczyzna został oskarżony o wykorzystanie na tle seksualnym i odurzenie narkotykami. Ofiarą miała paść piękna 28-latka, która pojawiła się na policji, obciążając byłego piłkarza poważnymi zeznaniami. Mateusz Dończyk z kancelarii Cogents, pełnomocnik kobiety, w rozmowie z Fakt24.pl powiedział:

Zgłosiła się do lekarza, który dokonał obdukcji, a następnie zgłosiła sprawę policji

W winę nie wierzą nie tylko jego bliscy, ale i wielu internautów, dla których Jarosław Bieniuk jest wzorem do naśladowania. Większość komentarzy, które czytamy, to słowa otuchy w stronę partnera zmarłej Anny Przybylskiej.

Oświadczenie Jarosława Bieniuka poruszyło internautów. Co myślisz o całej sprawie?

Może Cię zainteresować

zamknij