×

Ostatnie pożegnanie Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Kiedy odbędzie się pogrzeb?

W sylwestra niespodziewanie zmarł gwiazdor programu Złomowisko PL. Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie Marka Pawłowskiego? Do Internetu wyciekł nekrolog ze szczegółami uroczystości.

Niespodziewana śmierć „Krzykacza”

Marek Pawłowski zdobył popularność dzięki uczestnictwie w programie Discovery Channel Złomowisko PL. Ze względu na swój donośny głos nazywany był „Krzykaczem”. Mówiono o nim również „Król złomu”. Widzowie szczególnie cenili go za poczucie humoru.

Mężczyzna występował w programie od pięciu lat. Niejednokrotnie wraz ze swoim przyjacielem Siwym Edkiem udowadniali, że to, co możemy znaleźć na złomowiskach jest warte więcej, niż mogłoby się wydawać. Dzięki temu panowie zarobili spore pieniądze.

„Krzykacz” o swojej pracy mówił w rozmowie z gazeta.pl:

Różnie to wygląda. Wytłumaczę pani, jak jest: jednego dnia trzeba dołożyć do interesu, a drugiego mam 2 tysiące złotych na czysto. Rozumie pani? Bywa, że ledwo na paliwo zarobię i dniówkę dla kierowcy z kieszeni muszę wyłożyć. A na drugi dzień już po godzinie zbierania mam i dla niego, i te 2 tysiące dla siebie. Nie ma reguły, nie wyliczysz.

O tym, że Marek Pawłowski nie żyje dowiedzieliśmy się 1 stycznia 2021 roku. Gwiazdor programu Złomowisko PL zmarł w sylwestra o godz. 20:00. Oficjalna przyczyna śmierci 47-latka nie została podana.

Informację o jego śmierci przekazała m.in. stacja Discovery Channel Polska na Facebooku:

Dotarła do nas straszna wiadomość. Ogromny smutek.

Ostatnie pożegnanie Marka Pawłowskiego

W sieci pojawił się nekrolog informujący o pogrzebie „Krzykacza”:

Z głębokim żalem zawiadamy, że w dniu 31 grudnia 2020 r. zmarł, przeżywszy lat 47 ś.p. Marek Pawłowski.

Jak czytamy, msza żałobna odbędzie się w dniu 8 stycznia 2021 roku (piątek) o godz. 11:00 w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie. Po mszy ciało zostanie złożone na cmentarzu Wólka Węglowa.

Źródła: teleshow.wp.pl, zycie.news, twojenowinki.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować