×

Piotr Woźniak-Starak spoczął dziś w ukochanej Fuledzie. Tak pożegnano milionera

Dzisiaj odbyło się ostateczne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie. 39-latek w piątek po południu spoczął na Mazurach w wyjątkowo ważnym dla niego miejscu. To właśnie tam, nieopodal jeziora Kisajno, odbyła się uroczystość pogrzebowa milionera. Na miejscu zgromadziła się rodzina, a także znajomi producenta filmowego, którzy postanowili towarzyszyć przyjacielowi w tej ostatniej drodze. W sumie do Fuledy przybyło około 80 osób. Wszystkim szkliły się oczy, bo nie wyobrażali sobie, że Piotra kiedykolwiek może zabraknąć.

Ostateczne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie

To było niebywale wzruszające pożegnanie, do którego przygotowania trwały od samego rana. Pierwsi żałobnicy dotarli na miejsce około godziny 11.00. Wśród nich byli biznesmeni, artyści, gwiazdy ze świata show-biznesu i pierwszych stron gazet. Wielu z nich przyjechało drogimi, pięknymi autami, podczas gdy inni dolecieli na miejsce śmigłowcami.

Uroczystość pogrzebowa rozpoczęła się od przemarszu konduktu przez posiadłość Piotra Woźniaka-Staraka o godzinie 14:30. Trumnę, w której spoczywał producent filmowy, niósł m.in. oddany ochroniarz.

Tuż za nią podążała pogrążona w żałobie rodzina i ksiądz. Wszyscy udali się pod głaz, na którym widniała data urodzin i śmierci 39-latka. Tuż obok postawiono trumnę, którą chwilę później opuszczono do przygotowanego wcześniej dołu. Miejsce wiecznego spoczynku wypełniał bluszcz i hortensje. Kwiaty umieszczono również nad grobem formując je w łuk.

Kiedy ostatnie pożegnanie dobiegło końca, rodzina rozpoczęła stypę na terenie posiadłości.

Msza żałobna

Wczoraj w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Poprowadziło ją sześciu księży. Na mszy pojawiło się wiele znanych osób m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Anna Lewandowska, Grażyna Torbicka, Alicja Bachleda-Curuś, Edward Miszczak, Joanna Przetakiewicz, Dominika Kulczyk czy Katarzyna Cichopek z mężem.

Wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża wzruszającymi słowami.

Spoczywaj w spokoju [*]

Polecane

Może Cię zainteresować