×

Oliwia Bieniuk posiada pamiątkę po mamie. Podzieliła się nią z fanami

Oliwia Bieniuk posiada pamiątkę po mamie, która ma dla niej ogromne znaczenie. Postanowiła opowiedzieć swoim fanom na Instagramie o historii tego przedmiotu. Nastolatka nie kryła wzruszenia.

Wspomnienie Anny Przybylskiej

Minęło już prawie 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Utalentowana aktorka, chorująca na guza trzustki osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Jej córka wyrosła w tym czasie na piękną dziewczynę, która już w październiku skończy 18 lat!

Najstarsza z rodzeństwa Oliwia miała szansę najlepiej zapamiętać swoją mamę. Pomimo upływu czasu, jej wspomnienia nie uległy zatarciu i wciąż chętnie wraca do przeszłości. Dziewczyna poszła w ślady swojej mamy i jakiś czas temu wyznała, że zamierza zostać profesjonalną aktorką. Równocześnie chciałaby realizować swoją wielką pasję, którą jest modeling.

Dzięki znajomości swojego taty, Jarosława Bieniuka z Natalią Siwiec może liczyć na pomoc na tej ścieżce kariery. Póki co, Oliwia stara się skupiać na nauce, a wolne chwile przeznacza na rozwój w mediach społecznościowych. Aby zdobyć rozgłos i rozpoznawalność, od najmłodszych lat jest aktywna na Instagramie.

Oliwia Bieniuk posiada pamiątkę po mamie 2
Instagram

Oliwia Bieniuk posiada pamiątkę po mamie

Obecnie konto Oliwii śledzi na Instagramie niemal 150 000 osób, a liczba ta wciąż rośnie. Nastolatce udało się już nawiązać współpracę z marką Obag, produkującą torebki i akcesoria, która przysporzyła jej dodatkowej popularności.

Niedawno, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów z Instagrama. Przy tej okazji nastolatka zdradziła pewną ciekawostkę dotyczącą jej zmarłej mamy. Nie zabrakło łez i wzruszeń. Jedna z fanek zapytała Oliwię o kolczyki, które zazwyczaj nosi nastolatka. Oliwia przysunęła ucho do kamery telefonu, aby fani mogli z bliska dojrzeć biżuterię i odpowiedziała łamiącym się głosem, że to pamiątka po jej zmarłej mamie.

Są po mojej mamusi.

To nie pierwszy raz, kiedy Oliwia Bieniuk zdecydowała się odpowiedzieć na pytania ze strony swoich fanów. W przeszłości nastolatka bez skrępowania opowiadała już o tym, czy ma chłopaka oraz czy przeszła zabieg powiększania ust. Instagramerka stara się utrzymywać ze swoimi obserwatorami przyjacielską relację otwartości.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować