×

Oliwia Bieniuk ma chłopaka? 17-latka szczerze odpowiada

Oliwia Bieniuk po woli wyrasta na gwiazdę. Już teraz może poszczycić się aż 117 000 obserwujących na Instagramie. 17-latka postanowiła zdradzić kilka szczegółów ze swojego życia i dlatego odpowiedziała na pytania zadane przez fanów.

Oliwia Bieniuk odpowiada fanom

Domowa izolacja sprawiła, że celebryci mają więcej czasu na udzielanie się w mediach społecznościowych. Z sytuacji skorzystała również Oliwia Bieniuk, która postanowiła udzielić szczerych odpowiedzi na wszelkie pytania fanów. Nie zabrakło intymnych zwierzeń. Córka zmarłej przed sześcioma laty Anny Przybylskiej oraz 40-letniego dziś Jarosława Bieniuka nie może narzekać na brak zainteresowania. Na Instagramie posiada ogromną rzeszę śledzących jej życie wielbicieli, chociaż na dobrą sprawę nie jest w ogóle aktywna w świecie show biznesu. Obecnie nastolatka uczęszcza do drugiej klasy liceum i po woli przygotowuje się do egzaminu maturalnego. Wśród pytań zadawanych przez internautów dominowały te związane z dbaniem o wygląd. Wiele osób było ciekawych, co dokładnie Oliwia robi, aby utrzymać tak znakomitą figurę. 17-latka odpowiedziała, że uprawia gimnastykę sportową. Pojawiły się także pytania o to czy jej usta są naturalne. Dziewczyna twierdzi, że tak. Wyznała także, że nie ma chłopaka. Nie zabrakło pytań natury towarzyskiej od mężczyzn, zainteresowanych nawiązaniem znajomości z córką byłego piłkarza. Oliwia wyraźnie je zignorowała.

Duża rodzina Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk ze związku z Anną Przybylską ma troje dzieci: 17-letnią Oliwię, 14-letniego Szymona oraz 9-letniego Jana. Niedawno na świat przyszło jego czwarte dziecko. Syn Kazimierz jest owocem jego krótkotrwałego związku z Martyną Gliwińską. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka. Była partnerka Jarosława Bieniuka narzekała, że nie może liczyć na wsparcie z jego strony. Wszystko wskazuje na to, że czeka ją samotne macierzyństwo.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować