×

Jarosław Bieniuk ponownie został ojcem! Martyna Gliwińska urodziła!

Martyna Gliwińska urodziła! Jak podało „Na Żywo„, na świat przyszło czwarte dziecko Jarosława Bieniuka, który przyznał, że sytuacja między nim a Martyną jest skomplikowana. Czy teraz rodzicom maleństwa łatwiej będzie dojść do porozumienia?

Gazeta podała nie tylko informację o tym, że Bieniuk i Gliwińska kilka dni temu zostali rodzicami, ale także płeć i imię dziecka.

To skomplikowane

Jarosław Bieniuk ma już troje dzieci z związku ze zmarłą aktorką Anią Przybylską ( Szymona (14 l.) i Jana (9 l.) oraz dorosłą już córkę Oliwię). O tym, że rodzina się powiększy, poinformowała Martyna Gliwińska na początku listopada ubiegłego roku. Jak się jednak okazało, nie dla wszystkich była to radosna nowina…

O narodzinach dziecka, Martyna poinformowała z prawdziwym przytupem. Na łamach „Na żywo” zarzuciła piłkarzowi, że ten nie chce kolejnego dziecka. Ponoć również mama piłkarza bardzo sceptycznie odniosła się do nowiny o kolejnym wnuku. Martyna miała powiedzieć:

Jarek jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu.

Związek Gliwińskiej i Bieniuka od początku należał do bardzo burzliwych. Ponoć zaczęli się spotykać 2 lata po śmierci Ani Przybylskiej, ale już pod koniec 2017 roku para poinformowała, że nie są już razem.

Rozłąka trwała kilka miesięcy. Potem była kolejna próba odbudowania relacji i kolejne rozstanie. Martyna nie mogła liczyć na spokój i stabilizację.

Ciężkie chwile

Martyna samodzielnie urządzała pokoik dla dziecka, zachęcając jednocześnie obserwujących na Instagramie, do nowatorskiego podejścia.

Dziś coś dla przyszłych rodziców ! Pamiętajcie, że pokoik dla Waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji ;))! Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design ? Enjoy.

Kobieta przyznała jednak, że ostatnie tygodnie ciąży są dla niej bardzo ciężkie. Określiła je sformułowaniem „prawdziwy hardcore”. Martyna przyznała, że jej narzekania mogłyby nawet skutecznie zniechęcić kobiety do zajścia w ciążę. Jednak największe wyzwanie dopiero przed nią!

Martyna Glińska urodziła!

Jak poinformował tygodnik „Na żywo”, Gliwińska i Bieniuk zostali rodzicami. Młoda mama ponoć bardzo przeżyła poród. Na świat przyszedł chłopiec, któremu nadali tradycyjne, staropolskie imię – Kazimierz.

Czy narodziny dziecka na nowo zbliżą jego rodziców?

Źródła: jastrzabpost.pl, www.radiozet.pl, www.fakt.pl, popularne.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować