×

Jarosław Bieniuk znów zostanie ojcem! Wiemy, kto jest mamą jego kolejnego dziecka

Według najnowszych doniesień medialnych Jarosław Bieniuk znów zostanie ojcem! Matką jego dziecka, które przyjdzie na świat już na początku roku 2020, jest jego partnerka Martyna Gliwińska. Jak widać ich związek ma się o wiele lepiej niż wszyscy przypuszczali. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest i niedomówienia, które teraz zaczynają krążyć po sieci, szybko się wyjaśnią.

Jarosław Bieniuk znów zostanie ojcem!

Na jaw wyszło właśnie, że Jarosław Bieniuk już niedługo znów zostanie ojcem. Będzie to jego czwarte dziecko, choć pierwsze z obecną partnerką Martyna Gliwińską. Jak się okazuje, ukochana Bieniuka jest aktualnie w szóstym miesiącu ciąży. Para zostanie więc rodzicami na początku 2020 roku. Wiele wskazuje więc na to, że związek Jarosława z piękną Martyna miał się dużo lepiej, niż wszyscy myśleli…

W dzisiejszym wydaniu tygodnika „Na żywo” Martyna Gliwińska skomentowała doniesienia o swojej ciąży i oficjalnie je potwierdziła. Oczywiście dodała też, że jest to dziecko Jarosława.

Tak to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, bo Jarek uznał to za problem

Kobieta zdradziła również, że całe zamieszanie wprowadza przede wszystkim mama piłkarza, pani Lidia. Podobno bardzo nieprzyjemnie zachowała się w stosunku do matki kolejnego dziecka Jarosława Bieniuka:

Jarek jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu

Jarosław Bieniuk znów zostanie ojcem – komentarz piłkarza

Dziennikarze portalu Jastrząb Post postanowili poprosić o komentarz również Jarosława Bieniuka. Oto, co miał do powiedzenia w tej sprawie:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy

Wszyscy z niecierpliwością czekają na rozwój sytuacji. My mamy nadzieję, że Jarosławowi Bieniukowi oraz Marcie Gliwińskiej uda się zbudować w końcu szczęśliwą rodzinę.

Mocno trzymamy za to kciuki!

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij