×

Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk robią wrażenie. Nastolatka coraz bardziej przypomina mamę

Oliwia Bieniuk jest aktywną influencerką. Jej nowe zdjęcia zachwyciły wielu. Chociaż niektórzy twierdzą, że najbardziej podobna jest do taty, widać w niej też cechy Ani Przybylskiej. Co sądzicie o urodzie Oliwii? Do kogo jest bardziej podobna?

O nich się mówi

Mimo tego, że mamy Oliwii od kilku lat nie ma z nami, nadal jest o niej głośno w mediach. Często pojawia się w nich również jej tata, Jarosław Bieniuk. Szczególnie teraz, gdy okazało się, że niedługo będzie miał kolejne dziecko. Jego była partnerka, Martyna Gliwińska jest w ciąży.

Córka Anny Przybylskiej również jest na świeczniku. Media śledzą jej poczynania i obserwują niemal każdy krok. Jej zdjęcia na Instagramie są wyczekiwane z niecierpliwością.

Oliwia Bieniuk i jej nowe zdjęcia

Nastolatka zdecydowanie ma w sobie „to coś”. Na sesjach wygląda zjawiskowo, a jej fotografie przyciągają wzrok. Jednak tata Oliwii woli, by córka skupiła się na nauce. O karierze może więc myśleć dopiero, gdy zdobędzie wykształcenie. Obecnie uczęszcza do gdyńskiego liceum. Jest w klasie o profilu teatralno-filmowym.

Jednak internauci już teraz chcieliby ją oglądać w filmach. Wciąż zachwycają się młodą dziewczyną. Uważają, że pięknieje z wiekiem i porównują ją do Top Modelki. Komentarze na jej profilu instagramowym są niemal identyczne: „piękna”, „cudowna”, „śliczna!”.

Szczęśliwa rodzina

Synowie Bieniuka ze względu na wiek nie są jeszcze tak aktywni w sieci, jak Oliwia. Możemy jednak zobaczyć ich czasami na zdjęciach nastolatki. Czyż nie są podobni do Ani?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij