×

Mama Ani Przybylskiej przerwała milczenie na temat kolejnego dziecka Bieniuka. Te słowa poruszają

Jarosław Bieniuk po raz kolejny zostanie tatą. Ma już trójkę dzieci z Anną Przybylską. Oliwia, Jan i Szymon od kilku lat wychowywani są przez wdowca. Czwarte dziecko Bieniuka jest już w drodze.

Czwarty raz zostanie tatą

Podczas swojej piłkarskiej kariery otarł się nawet o reprezentację Polski. Jednak nadal, Jarosław Bieniuk, najbardziej znany jest jako mąż Anny Przybylskiej. Aktorki ukochanej przez miliony Polaków. Ania ponad 5 lat temu zmarła na raka trzustki, pozostawiając męża samego z trójką dzieci.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zaczęli spotykać się dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Nowa dziewczyna u boku wdowca wywołała duże medialne zamieszanie. Pod koniec 2017 roku para poinformowała, że nie są już razem. Po kilku miesiącach do siebie wrócili, żeby znowu się rozejść. Jak widać, od samego początku ich relacja była bardzo burzliwa. Choć obecnie spodziewają się dziecka, nie są już razem. Co więcej, ich stosunki nie są najlepsze.

Martyna w rozmowie z „Na Żywo” powiedziała:

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo

Piłkarz skomentował słowa przyszłej matki swojego dziecka:

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać

Gdy wiosną wybuchła afera z udziałem Jarosława Bieniuka, Martyna stanęła po jego stronie. Mężczyzna został pomówiony o gwałt przez fotomodelkę z Trójmiasta. To wydarzenie ponownie połączyło Jarka i Martynę. Znowu zostali parą. To właśnie w tym czasie projektantka zaszła w ciążę. Niestety po krótkim czasie znowu się poróżnili. Doszło do ostatecznego rozstania.

Dziecko jest najważniejsze

W całą sytuacją włączyła się najbliższa rodzina zmarłej Ani Przybylskiej – mama Krystyna oraz siostra Agnieszka. Obie polubiły Martynę za świetne podejście do dzieci zmarłej aktorki: Oliwki, Szymona i Jasia. Mają szczerą nadzieję, że pomiędzy przyszłymi rodzicami wszystko się ułoży.

W rozmowie z „Super Expressem” życzyły mamie wszystkiego najlepszego w błogosławionym stanie:

Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze

Do życzeń dla Martyny, wraz z mamą Krystyną i siostrą Agnieszką, włączyła by się zapewne sama Anna Przybylska. Podkreślałam, jak ważne jest dla niej aby Jarosław Bieniuk ułożył sobie życie po jej śmierci.

Źródła: www.se.pl

Może Cię zainteresować