×

Nie uwierzysz, jak wygląda grób Anny Przybylskiej. Ten widok wzrusza do łez

Anna Przybylska odeszła nieco ponad 5 lat temu. Była nie tylko wspaniałą aktorką, ale również niesamowitą osobą. Pomimo upływającego czasu, pamięć o niej nie słabnie, czego dowodem może być grób Anny Przybylskiej. Miejsce jej wiecznego spoczynku nie tylko 1 listopada ugina się pod ciężarem zniczy i kwiatów.

Wspomnienie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku o godz. 15:18 w swoim domu. Miała 35 lat i pragnęła żyć. Niestety przegrała walkę z chorobą, a jej śmierć sprawiła, że żałobą pogrążyło się tysiące osób.

Patrz, mnie nie będzie, a życie będzie toczyć się dalej. Pewnie ludzie będą mówili: Przynajmniej już się nie męczy. A wiesz, ja bym chciała się jeszcze pomęczyć, byle tylko żyć… – powiedziała w ostatnich chwilach Anna Przybylska

Gdzie jest grób Anny Przybylskiej?

Grób Anny Przybylskiej znajduje się na Cmentarzu Parafialnym Św. Michała Archanioła. Dokładnie w tym miejscu, w którym wiele lat wcześniej został pochowany jej ukochany tata Bogdan.

By znaleźć grób aktorki najlepiej wejść na cmentarz bramą od ulicy Arciszewskiej. Znajduje się on na niewielkim wzniesieniu (dzięki czemu widać go już zza ogrodzenia), w drugiej alei od wejścia.

Jak wygląda grób Anny Przybylskiej 1 listopada 2019?

Grób, w którym spoczywa aktorka jest usytuowany naprzeciwko wejścia na cmentarz. Miejsce pochówku Ani odwiedzają nie tylko bliscy, ale również rzesze wiernych fanów.

Wielu z nich przyjeżdża specjalnie na uroczystość Wszystkich Świętych do Gdyni, by odwiedzić grób ukochanej gwiazdy.

Co roku wygląda on zdumiewająco, nie tylko na początku listopada. W zasadzie od pogrzebu Ani Przybylskiej, jej grób jest zawsze zadbany, ugina się od zniczy i kwiatów. Polacy wciąż ją pamiętają

Źródła: otopress.pl, lelum.pl, viva.pl, jastrzabpost.pl

Może Cię zainteresować

zamknij