×

Córka Ani Przybylskiej na studniówce! Oliwia bardzo wyróżniała się na tle swoich koleżanek

2 lata temu Oliwia Bieniuk na studniówce zrobiła furorę. Gdy pochwaliła się zdjęciami z imprezy, na której towarzyszyła starszemu koledze, również w sieci zawrzało. Jej kreacja była niezwykle przyjemna dla oka! Córka Ani Przybylskiej wyróżniała się na tle koleżanek.

Aktywna nastolatka

Oliwia Bieniuk nie narzeka na nudę w swoim życiu! Większość czasu poświęca rozwojowi osobistemu, bo jak jej mama – chce zostać aktorką.

Jednak co jakiś czas udostępnia w Internecie swoje zdjęcia. Gdy wrzuciła kilka zdjęć na swojego Instagrama, pochodzących z profesjonalnej sesji fotograficznej, obserwujący ją użytkownicy nie kryli zachwytu!

Fani nastolatki zwrócili uwagę, że coraz bardziej przypomina swoją mamę. Oliwia jednak nie publikuje na swoim profilu tak często, jak inne osoby w jej wieku. Dlatego każdy wpis budzi ogromne emocje.

Gdy 30 stycznia 2020 r. podzieliła się z fanami zdjęciami ze studniówki, na którą wybrała się jako osoba towarzysząca Andrzeja, starszego kolegi. Można było je podziwiać na InstaStory Oliwki bądź profilu chłopaka.

Oliwia Bieniuk na studniówce

Oliwia zaskoczyła swoich fanów niezwykle skromną, aczkolwiek elegancką kreacją. Założyła na siebie ciemną sukienkę w białe kropki, sięgającą połowy uda. Na nogach znalazły się czarne rajstopy. Ubrała też dość masywne buty oraz ciemną torebkę.

Całość uzupełniał delikatny makijaż oraz jasna opaska na włosach. A to wszystko sprawiało, że córka Jarosława Bieniuka na tle swoich koleżanek prezentowała się całkowicie inaczej! Pozostałe dziewczyny postawiły bowiem na odważne kreacje – długie suknie, futra i mocne make-upy.

Internauci zachwycają się urodą Oliwii, jednak nie pozostawiają suchej nitki dla kreacji jej koleżanek ze zdjęcia:

Oliwia wygląda super, ale jej koleżanki pomyliły studniówkę z agencją towarzyską

Opaska na włosach, grube rajstopy, płaskie buty. Już bez przesady z tym oburzaniem się na długość sukienki… Wygląda jak normalna nastolatka, która przyszła na zabawę. Za to jej koleżanki trochę takie tlenione lampucery

bardzo ładnie Oliwko, masz ładny buziaczek nawet w worku jutowym i gumofilcach będziesz ładniej wyglądać od tych koleżanek obok

Jak według Ciebie prezentowała się Oliwia Bieniuk na studniówce? Dobrze, że postawiła na skromność czy lepiej jakby założyła coś „odważniejszego”?

Źródła: natemat.pl, www.plotek.pl, www.pudelek.pl

Może Cię zainteresować