×

Rodzinna tragedia. W wyniku zakażenia zmarł ojciec, dzień później jego córka.

Bardzo przykra wiadomość — ojciec z córką zmarł na COVID-19. Zmarli w odstępie 24 godzin po sobie, nie wiadomo jednak czy mieli ze sobą kontakt.

Ojciec z córką zmarł na COVID-19

Farmaceuta Pooja Sharma zmarła 26 marca, dzień po śmierci ojca Sudhira: oboje są ofiarami choroby COVID-19, którą wywołuje koronawirus. 33-letni Pooja, która pracowała w East Sussex w Eastbourne District General Hospital. Zaraziła się wirusem w trakcie pracy i trafiła na oddział intensywnej terapii trzy dni wcześniej. 

Jej ojciec to 61-letni Sudhir pracował jako urzędnik do spraw imigracji w Heathrow, ale współpracownicy sądzą, że zaraził się wirusem w innym miejscu, ponieważ od 7 stycznia był nieobecny z powodu „problemów zdrowotnych”. Raporty mówią, że niedawno wrócił do pracy, gdzie groziła mu zakażenie. Nie jest również jasne czy Sudhir i Pooja mieszkający w dzielnicy Hounslow w zachodnim Londynie, utrzymywali ze sobą kontakt przed śmiercią.

Żałoba po stracie przyjaciółki

Przyjaciele zmarłej 33-letniej kobiety wstawili wiele poruszających komentarzy w mediach społecznościowych. Widać, że była lubiana, a jej śmierć to ogromny cios dla nich:

Jej śmiech był zaraźliwy, a jej przypadkowe połączenia sprawiły, że mój dzień. Od czasu, gdy byliśmy w szkole podstawowej, aż do ostatniej rozmowy 2 tygodnie temu, dałeś mi tylko miłość, wsparcie i ból brzucha z całym śmiechem – napisał Amarjit Aujla na Facebooku.

Życie nigdy nie może być takie samo bez ciebie, mój drogi przyjacielu.

Proszę, weźcie to na poważnie, chłopaki, i pozostańcie w domu. Nie ma nic, co nie mogło czekać kilka miesięcy. Zrób to dla swojej rodziny, jeśli nie dla siebie.

Wielka Brytania zaczęła wprowadzać pewne ograniczenia, a premier Boris Johnson okazał się zakażony koronawirusem. Obecnie zanotowano tam 17 089 przypadków zakażenia.

Takie historie boleśnie przypominają, że obecna pandemia to nie zabawa… warto sobie wziąć zalecenia do serca.

 

Źródła: www.fakt.pl, www.pharmacy.biz, www.mylondon.news, www.theargus.co.uk, www.indiaglitz.com, www.dailystar.co.uk, www.news.com.au
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij