×

Rzucił się pod pociąg, by ratować swoją córeczkę. Teraz musi słono za to zapłacić

Ojciec uratował córkę przed pociągiem ryzykując zdrowiem i życiem! Chociaż nagranie z jego bohaterskiego czynu robi furorę w Internecie i budzi podziw wśród wielu ludzi, to mężczyznę spotkała za to kara.

Ojciec uratował córkę przed pociągiem

Widok rozpędzonego pociągu oraz dwójki ludzi, leżących obok jest przerażający! Obecni na peronie obserwatorzy byli pełni podziwu dla bohaterskiego ojca, który nawet przez chwilę nie zastanawiał się, co ma robić.

Według relacji świadków, w momencie gdy pociąg towarowy był niebezpiecznie blisko, rzucił się na tory i własnym ciałem osłonił córkę przed nadciągającą maszyną!

Internauci są pełni podziwu!

Cała sytuacja rozegrała się na stacji w Kairze i została nagrana telefonem komórkowym. Zrobił je student Ahmad Akef i podzielił się nagraniem w sieci. Internauci błyskawicznie okrzyknęli go Super Tatą i powstała z tej okazji niezwykła grafika:

Okazało się jednak, że sprawa nie jest jednoliniowa i pracownicy kolei mają coś do powiedzenia w tej sprawie. Według nich córka była zagrożona przez winę… ojca!

Kara za złamanie przepisów

Ashraf Abdul Hamid, pracownik kolei obwinia ojca dziewczynki. Przekonuje, że dziecko znalazło się pod kołami pociągu przez mężczyznę.

Chodzi o to, że ojciec z córką zamiast korzystać z tunelu dla pieszych, postanowili skrócić sobie drogę i przejść przez tory. W pewnym momencie dziewczynka się wystraszyła nadciągającego pociągu i upadła na ziemię.

Jak skomentował to Hamid:

Uważacie go za super tatę, podczas gdy on jest z pewnością nieostrożnym tatą!

Mężczyzna został ukarany grzywną i według Middle East Monitor, wyniosła ona 50 funtów egipskich. Po przeliczeniu na naszą rodzimą walutę wychodzi suma ok. 250 złotych.

Nie zidentyfikowano ojca, ale świadkowie twierdzili, że miał około 50 lat, a jego córka około 13 lat. Czy należała się kara dla mężczyzny?

Źródła: www.o2.pl, nypost.com, www.thesun.co.uk, gulfnews.com

Polecane

Może Cię zainteresować