×

Nauczyciel molestował 15-letnią uczennicę. Gdy zobaczył go ojciec dziewczyny, nie wytrzymał

Nie da się ukryć, że córeczki są często oczkami w głowach swoich tatusiów. Kochający ojcowie nigdy więc nie pozwolą na to, aby stała się im krzywda. Nigdy też nie pozwolą, aby zaloty do nich robiły nieodpowiednie osoby – szczególnie znacznie od nich starsze.

Nauczyciel, który molestował swoją uczennicę

30-letni Jorge Cruceno to jeden z nauczycieli w Commercial Female Shood Santa Marta w środkowej części Argentyny. O mężczyźnie zrobiło się głośno, kiedy wyszło na jaw, że do jednej ze swoich 15-letnich uczennic wysyłał wiadomości na tle seksualnym. Jednoznacznie wynikało z nich, że mężczyzna molestował nastoletnią dziewczynę.

Ojciec nie wytrzymał i wziął sprawy w swoje ręce

Kiedy o całej sytuacji dowiedział się ojciec 15-latki, postanowił zgłosić całą sytuację dyrekcji placówki. Pech chciał, że kiedy wyszedł z gabinetu, spotkał na swojej drodze nauczyciela, który wykorzystywał jego córkę. Na reakcję z jego strony nie trzeba było długo czekać.

Nagranie z miejsca zdarzenia możesz obejrzeć poniżej. Trzeba przyznać, że nieźle mu się oberwało. Miejmy nadzieję, że na tym jednak nie koniec i odpowie za to, co zrobił.

Może Cię zainteresować

zamknij