×

Ojciec i syn dorabiają na OnlyFans. Razem zarabiają fortunę!

Pieniądze można zarobić na wiele różnych sposobów. Jedne są bardziej powszechne, inne mniej, a jeszcze inne zupełnie nietypowe, dziwne i irracjonalne. Do tych ostatnich bez dwóch zdać możemy zaliczyć pomysł naszych bohaterów. Ojciec i syn zbijają bowiem fortunę pozując razem na zdjęciach, które można obejrzeć na portalu OnlyFans.

Ojciec i syn na OnlyFans

Jake Herbert pracował jako kamerdyner na Ibizie. Wykonywana przez niego praca nie przynosiła jednak pieniędzy, jakich potrzebował, dlatego postanowił poszukać innego źródła dochodu. Tak też powstał pomysł na założenie profilu na platformie OnlyFans, która z czasem przeszła jego najśmielsze oczekiwania.

Kiedy konto Jake zaczynało się rozwijać, mężczyzna dostawać coraz więcej próśb o opublikowanie nagich zdjęć. Zdjęć, za które proponowano mu pokaźne sumy. W niedługim czasie Jake zaczął zarabiać za sprawą portalu 6-7 tys. funtów miesięcznie, a więc bardzo dobre pieniądze. To był jednak dopiero początek przygody z serwisem. Konto zdobyło największy rozgłos, kiedy Herbert opublikował zdjęcie topless ze swoim tatą, które zostało zrobione po treningu na siłowni.

Credit: Twitter/@herberttjake

Wiedziałem, że aby przejść na wyższy poziom, będę musiał zrobić coś, co sprawi, że wszyscy będą o tym mówić

Twitter

Cóż, pomysł z wprowadzeniem taty do świata OnlyFans okazał się być strzałem w dziesiątkę. 26-latek, który przekonał swojego tatę do portalu, twierdzi, że obecnie za pośrednictwem OnlyFans zarabia 25-30 tys. funtów miesięcznie, z czego ojcu oddaje bardzo niewielką część. Na brak funduszy nie może więc już narzekać.

Twitter

OnlyFans – co to takiego?

OnlyFans to platforma internetowa i aplikacja stworzona w 2016 roku.  Portal dedykowany jest wszelkiego rodzaju twórcom i, jak sama nazwa wskazuje, ich najwierniejszym fanom. Platformę wyróżnia możliwość udostępniania treści płatnych, takich jak zdjęcia, filmy czy transmisje na żywo. Oprócz wpływów z subskrypcji, transfer pieniędzy może odbywać się poprzez prywatne pieniądze lub napiwki. OnlyFans wyróżnia się tym, że akceptuje każdy rodzaj twórców i zapewnia gotowe narzędzia, dzięki którym zarabianie staje się łatwiejsze.

Źródła: www.ladbible.com, www.ladbible.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij