×

Odważna sesja Oliwii Bieniuk. 19-latka pokazała się fanom bez stanika!

Odważna sesja Oliwii Bieniuk. 19-latka pokazała się w bardzo zmysłowej odsłonie. Zapozowała w samych figach, bez biustonosza. Kilka kadrów z tej sesji pokazała na Instagramie.

Pójdzie w ślady mamy?

Można powiedzieć, że kariera w show-biznesie to przeznaczenie Oliwii Bieniuk. Dziewczyna dorastała na oczach publiki. Sławna mama Oliwii zmarła, gdy ta miała zaledwie 12 lat. Oliwka wyznała, że dorastanie bez mamy zbudowało jej odporność psychiczną. A to z pewnością przyda się w świecie celebrytów.

Oliwia chce pójść w ślady mamy – zamierza zostać aktorką. W liceum zdecydowała się na profil teatralno-filmowy. W rozmowie z magazynem „Party” Oliwia przyznała:

Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać.

Póki co nastolatka prężnie działa na Instagramie, gdzie śledzi ją niemal 250 tys. osób. Oliwia próbuje również swoich sił w modelingu. Córka aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka wyrosła na śliczną kobietę. Widać, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie!

Odważna sesja Oliwii Bieniuk

Tym razem nastolatka zdecydowała się na udział w odważnej i zmysłowej sesji zdjęciowej.

We wtorek na Instastories nastolatki pojawiła się zapowiedź najnowszej sesji. Oliwia zdecydowała się na pozowanie w samych figach, bez biustonosza. Na zdjęciach, które pokazała w mediach społecznościowych, nastolatka kokieteryjnie zasłania piersi ręką.

Odważna sesja Oliwii Bieniuk
Instagram
Odważna sesja Oliwii Bieniuk
Instagram

Autorką odważnych zdjęć jest fotografka Martyna Milczarek. Czy Oliwia pochwali się wkrótce kolejnymi kadrami z sesji?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij