×

Odważna sesja Oliwii Bieniuk. 19-latka pokazała się fanom bez stanika!

Odważna sesja Oliwii Bieniuk. 19-latka pokazała się w bardzo zmysłowej odsłonie. Zapozowała w samych figach, bez biustonosza. Kilka kadrów z tej sesji pokazała na Instagramie.

Pójdzie w ślady mamy?

Można powiedzieć, że kariera w show-biznesie to przeznaczenie Oliwii Bieniuk. Dziewczyna dorastała na oczach publiki. Sławna mama Oliwii zmarła, gdy ta miała zaledwie 12 lat. Oliwka wyznała, że dorastanie bez mamy zbudowało jej odporność psychiczną. A to z pewnością przyda się w świecie celebrytów.

Oliwia chce pójść w ślady mamy – zamierza zostać aktorką. W liceum zdecydowała się na profil teatralno-filmowy. W rozmowie z magazynem „Party” Oliwia przyznała:

Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać.

Póki co nastolatka prężnie działa na Instagramie, gdzie śledzi ją niemal 250 tys. osób. Oliwia próbuje również swoich sił w modelingu. Córka aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka wyrosła na śliczną kobietę. Widać, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie!

Odważna sesja Oliwii Bieniuk

Tym razem nastolatka zdecydowała się na udział w odważnej i zmysłowej sesji zdjęciowej.

We wtorek na Instastories nastolatki pojawiła się zapowiedź najnowszej sesji. Oliwia zdecydowała się na pozowanie w samych figach, bez biustonosza. Na zdjęciach, które pokazała w mediach społecznościowych, nastolatka kokieteryjnie zasłania piersi ręką.

Autorką odważnych zdjęć jest fotografka Martyna Milczarek. Czy Oliwia pochwali się wkrótce kolejnymi kadrami z sesji?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować