×

Kamil Stoch w czasie wywiadu bardzo rozśmieszył dziennikarkę. Poczucie humoru to on ma!

Kamil Stoch w krótkim wywiadzie z TVP Sport zdradził, że tygodniowa przerwa od zawodów Pucharu Świata z pewnością wyszła mu na dobre. Oczywiście niezwłocznie wyjaśnił też dlaczego. Na koniec rozbawił również dziennikarkę, która z nim rozmawiała. Trzeba przyznać, że Kamil nie tylko dobrze skacze, ale jest też bardzo sympatyczny i ma ogromne poczucie humoru! ?

W ubiegłym tygodniu Międzynarodowa Federacja Narciarska zadecydowała o odwołaniu konkursów w Titisee-Neustadt. Ta krótka przerwa była świetną okazją, aby jeszcze doszlifować formę przed kolejnymi zmaganiami w tym sezonie. Okazuje się jednak, że już sama przerwa wyszła skoczkom na dobre. Na przykład Kamilowi Stochowi, który zdradził to w rozmowie z TVP. Nie przecież tak nie motywuje, jak ukochane osoby!

Super się siedziało w domu. Żona była przeszczęśliwa. Ja także. Taka przerwa może nie była konieczna, ale to był miły akcent. Nie mamy zbyt wiele czasu w trakcie sezonu, żeby posiedzieć w domu

Zbił dziennikarkę z tropu! ??

Na koniec Kamil zdradził, co trenowali nas skoczkowie w Zakopanem i nowe ćwiczenia przeprowadzone przez Stefana Horngachera. Jego wypowiedź bardzo rozśmieszyła dziennikarkę. Musimy przyznać, że nas również. Kamil poczucie humoru ma! ?

Polecane

Może Cię zainteresować