×

Lichocka z PiS i Maffashion – co je łączy? Chodzi o walentynki i TEN gest

Jedna z najpopularniejszych, polskich blogerek modowych opublikowała na Instagramie interesujący wpis, w którym odnosi się do wulgarnego gestu posłanki Lichockiej. Zamieściła 10 zdjęć związanych ze świętem zakochanych, które na długo zapadają w pamięć.

Odpowiedź na gest Lichockiej

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion podzieliła się ze swoimi fanami szczerymi życzeniami walentynkowymi. Do swojego wpisu dołączyła 10 poruszających zdjęć, prezentujących pary w podeszłym wieku, które pomimo upływu czasu nadal darzą się miłością. Mimochodem nawiązała do skandalicznego zachowania posłanki PiS, Joanny Lichockiej.

Trochę ad do pewnego gestu jednej z posłanek… ale, nie o tym teraz. Przejrzyjcie zdjęcia w tym poście. Tego Wam kochani życzę ❤️ z całego serca. Niezależnie od tego czy już macie swoją druga połówkę, czy znalezienie jej jest jeszcze przed Wami, bądźcie szczęśliwi. Kochajcie się, kochajcie ludzi… pamiętajcie tez aby pokochać siebie.

W galerii Maffashion znajdziemy fotografie pokazujące starszych ludzi w różnych sytuacjach życiowych. Część z nich wywołuje uśmiech, a część skłania do głębszej refleksji na temat wartości jaką jest możliwość dzielenia życia z drugą osobą. Zobaczcie sami.

1# „Palec miłości”

2# Własny salon fryzjerski

3# Szalone zakupy

4# Nigdy nie jest za późno na miłość

5# Razem jest łatwiej dzielić trudy życia

6# Jak za dawnych lat

7# Tańce do białego rana

8# Szaleństwa „młodości”

9# Pomocny podkoszulek

10# Razem do ostatniej chwili

Fotografie, którymi podzieliła się Maffashion wywołały ogromne wzruszenie wśród jej fanów. Kto z nas nie chciałby dożyć tak późnego wieku jak bohaterowie zdjęć wraz ze swoją drugą połówką? Niestety, nie każdemu jest dane odnalezienie prawdziwej miłości.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować