×

Odnaleziono znaną top modelkę! Kobieta spędziła rok w brazylijskich slumsach

Odnaleziono znaną top modelkę, która zaginęła przed rokiem. Kobieta, która przez lata występowała na najbardziej elitarnych pokazach mody została odnaleziona w slumsach. Nie wiedziała nawet, co się z nią dzieje.

Odnaleziono znaną top modelkę

Ta historia nie mieści się w głowie. 26-letnia Eloisa Pinto Fontes to znana na całym świecie modelka, która ma za sobą występy w najsłynniejszych pokazach mody oraz sesje dla prestiżowych magazynów. Kobieta około rok temu zaginęła w Nowym Jorku. Kontakt z nią urwał się niedługo po zakończeniu pokazu Dolce&Gabbana, w którym uczestniczyła.

To zaskakujące, ale niespodziewanie w tym tygodniu odnaleziono ją w slumsach Rio de Janeiro! Przypadkowy świadek zawiadomił policję o tym, że bosa, 26-letnia kobieta bez celu kręci się po okolicy i sprawia wrażenie, jakby nie była świadoma, co się z nią dzieje. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zauważyli, że kobieta rzeczywiście jest zdezorientowana. Obawiała się, że policjanci chcą ją okraść. Modelka miała przy sobie plecak, w którym znajdowały się jej kontrakty z międzynarodowymi agencjami modelek oraz referencje od fotografów, co umożliwiło jej szybką identyfikację.

Wspaniała kariera

Kobietę przewieziono do kliniki psychiatrycznej. Obecnie modelka znajduje się pod opieką lekarską. Jej rodzina jest na bieżąco informowana o stanie zdrowia kobiety. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Eloisa Pinto Fontes wcale nie zaginęła, a jedynie przeprowadziła się do Brazylii na początku roku. Jej rodzina utrzymuje, że nic o tym nie wiedziała. Mówi się, że kobieta początkowo mieszkała u swojej przyjaciółki w Rio. Później miała wdać się w romans z pewnym mężczyzną, u którego spędziła cztery miesiące. Na razie nie wiadomo, jak to się stało, że Eloisa trafiła do slumsów.

Brazylijska modelka przez zaginięciem mieszkała w USA. Pracowała dla najbardziej znanych marek modowych i występowała na ich pokazach mody. Jej zdjęcia regularnie pojawiały się na okładkach magazynów „Elle”, „Grazia” czy „Glamour”. W latach 2014-2016 jej mężem był 38-letni rosyjsko-rumuński supermodel Andre Birleanu. Obecnie mężczyzna sprawuje opiekę nad ich 7-letnią córką.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować