×

Odnaleziono znaną top modelkę! Kobieta spędziła rok w brazylijskich slumsach

Odnaleziono znaną top modelkę, która zaginęła przed rokiem. Kobieta, która przez lata występowała na najbardziej elitarnych pokazach mody została odnaleziona w slumsach. Nie wiedziała nawet, co się z nią dzieje.

Odnaleziono znaną top modelkę

Ta historia nie mieści się w głowie. 26-letnia Eloisa Pinto Fontes to znana na całym świecie modelka, która ma za sobą występy w najsłynniejszych pokazach mody oraz sesje dla prestiżowych magazynów. Kobieta około rok temu zaginęła w Nowym Jorku. Kontakt z nią urwał się niedługo po zakończeniu pokazu Dolce&Gabbana, w którym uczestniczyła.

odnaleziono znaną top modelkę 2
Twitter

To zaskakujące, ale niespodziewanie w tym tygodniu odnaleziono ją w slumsach Rio de Janeiro! Przypadkowy świadek zawiadomił policję o tym, że bosa, 26-letnia kobieta bez celu kręci się po okolicy i sprawia wrażenie, jakby nie była świadoma, co się z nią dzieje. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zauważyli, że kobieta rzeczywiście jest zdezorientowana. Obawiała się, że policjanci chcą ją okraść. Modelka miała przy sobie plecak, w którym znajdowały się jej kontrakty z międzynarodowymi agencjami modelek oraz referencje od fotografów, co umożliwiło jej szybką identyfikację.

odnaleziono znaną top modelkę 3
Twitter

Wspaniała kariera

Kobietę przewieziono do kliniki psychiatrycznej. Obecnie modelka znajduje się pod opieką lekarską. Jej rodzina jest na bieżąco informowana o stanie zdrowia kobiety. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Eloisa Pinto Fontes wcale nie zaginęła, a jedynie przeprowadziła się do Brazylii na początku roku. Jej rodzina utrzymuje, że nic o tym nie wiedziała. Mówi się, że kobieta początkowo mieszkała u swojej przyjaciółki w Rio. Później miała wdać się w romans z pewnym mężczyzną, u którego spędziła cztery miesiące. Na razie nie wiadomo, jak to się stało, że Eloisa trafiła do slumsów.

Brazylijska modelka przez zaginięciem mieszkała w USA. Pracowała dla najbardziej znanych marek modowych i występowała na ich pokazach mody. Jej zdjęcia regularnie pojawiały się na okładkach magazynów „Elle”, „Grazia” czy „Glamour”. W latach 2014-2016 jej mężem był 38-letni rosyjsko-rumuński supermodel Andre Birleanu. Obecnie mężczyzna sprawuje opiekę nad ich 7-letnią córką.

odnaleziono znaną top modelkę
Twitter
odnaleziono znaną top modelkę 4
Twitter
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij