×

Odgryzł dziewczynie nos, bo chciała od niego odejść. Resztki wypluł do toalety

24-letnia, Allyson Danylko oczekuje na operację plastyczną po tym jak jej były chłopak odgryzł czubek jej nosa. Kobieta opowiedziała, że ​​jej partner zrobił to, bo był rozwścieczony, gdy próbowała zakończyć ich związek. Mężczyzna nie chciał pozwolić jej odejść.

Atak w łazience

30-letni Nick Grewal miał rzekomo osaczyć ją w łazience i zaatakować. Mężczyzna ugryzł ją w nos, a jego resztki spuścił w toalecie. Wszystko zaczęło się, gdy para świętowała Nowy Rok w Toronto w Kanadzie. Zaczęli się wówczas kłócić w nocnym klubie. Sytuacja dodatkowo pogorszyła się, gdy wrócili do domu Grewala. Allyson zeznaje, że był wściekły z zazdrości.

Kobieta opowiada o zdarzeniach z tamtego wieczoru.

Kłóciliśmy się, zanim wyszliśmy na imprezę sylwestrową, a kiedy w końcu dotarliśmy do klubu około północy – zachowywał się dziwnie. Próbował dotykać moich miejsc intymnych, nazywając mnie swoją„ suką ”. Szukał powodów do kłótni.

Allyson opowiada o tym, że chciała zakończyć toksyczny związek.

Kiedy wyszliśmy, kłóciliśmy się i wtedy właśnie zakończyłam nasz związek.

[wp_quiz id=”1274″]

Dziewczyna planowała wyjazd na wolontariat w Kostaryce. Miała na niego wyjechać 7 stycznia.

Nie pozwolił mi odejść i osaczył mnie w łazience, zaczęłam krzyczeć o pomoc, więc zacisnął mi palce na gardle. Wtedy zamilkłam.

Mężczyzna ugryzł ją w nos. Wokół  trysnęło pełno krwi. Allyson uciekała, a Nick nadal usiłował ją zatrzymać, blokując drogę. Udało jej się wybiec z domu i dotrzeć do sąsiadów. Była godzina 6:20 rano. Ci zadzwonili na policję. Dopiero po upływie dwóch godzin kobieta zorientowała się, że brakuje jej części nosa. Gdy spojrzała w lustro była przerażona.

Zbiórka pieniędzy

Allyson zbiera fundusze na operację plastyczną, podczas której z części ucha zostanie pobrany fragment skóry niezbędny do zastąpienia brakującego fragmentu nosa. Koszt operacji to 5850 funtów (10 000 dolarów).

 

Wezwana na miejsce policja, nawet z pomocą psów nie była w stanie odnaleźć brakującego nosa.

Policja wróciła do jego posiadłości i powiedzieli, że nosa nie ma, więc prawdopodobnie albo go zjadł, albo spłukał w sedesie.

Dziewczyna twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy Grewal fizycznie ją zaatakował. Uważa, że jej były partner jest niezrównoważony i że znowu zrobiłby to samo. Przyznaje, że ich związek nie należał do udanych. Nick zawsze zaczynał spory o najgłupsze rzeczy, np. związane z prośbą o zmianę muzyki.

Gdybym wiedziała, że za drugim razem będzie tak brutalny, nie wróciłbym z nim do domu.

Nie chce być nazywana ofiarą

Allyson nie chce, aby ludzie identyfikowali ją przez pryzmat ofiary. Mówi, że to jedynie jedna z przeszkód na drodze życia.

To dla mnie tylko nierówność drogi – a nie jej koniec. Nick był bardzo zazdrosny o mnie, ponieważ planowałam podróżować i polepszać swoje życie, podczas gdy on nie ma w swoim życiu żadnych celów ani aspiracji.

Powiedziała, że nie pozwoli zrujnować swojego życia i zaraz po operacji wróci do planów zgłoszenia się na na ochotnika do Kostaryki, a następnie na kurs barmański w Tajlandii.

Mam nadzieję, że pomogę innym dziewczętom i dam im siłę, by zabrały głos i odeszły, jeśli tkwią w związku z osaczającym je mężczyzną.

Nick Grewal z Oakville stanie przed sądem w Milton 28 stycznia. Został oskarżony o napaść, przymusowe przetrzymywanie i nieprzestrzeganie warunków zawieszenia poprzedniego wyroku.

Źródła: metro.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Imgur.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować