×

Oburzający serial dla dzieci. Jego bohater to mężczyzna z najdłuższym członkiem

Tego jeszcze nie było! Oburzający serial dla dzieci pojawił się w duńskiej telewizji publicznej i wzbudził falę krytyki rodziców. Jego bohaterem został mężczyzna z najdłuższym członkiem świata. Szef kanału, który wyemitował serial, uważa, że serial uszczęśliwia dzieci.

Oburzający serial dla dzieci

Rodzice mówią o wyjątkowej perwersji, pornografii i pedofili, zaś producent uważa, że jego serial uszczęśliwia dzieci. Ogromne zamieszanie wzbudził duński serial dla dzieci w wieku 4-8 lat, emitowany przez duńską telewizję publiczną DR od minionego weekendu.

Powodem całego zamieszania jest główny bohater serialu animowanego. To John Dillermand – wąsaty i ubrany w koszulkę na ramiączkach mężczyzna, który posiada… nadzwyczaj długie przyrodzenie. Co więcej, filmowi dla dzieci towarzyszy piosenka, z której można się dowiedzieć, że z nienaturalnie długim członkiem „prawie nic nie można zrobić”. Ale na tym nie koniec.

W serialu John przeżywa różne perypetie, które skupiają się wokół jego przyrodzenia. Przykład? Swoim długim członkiem mężczyzna kradnie dziecku… lody. Ale penis sprawia również wiele innych kłopotów.

Tutaj widać, jak John próbuje rozpalić nim… grilla.

Ale okazuje się, że najdłuższy członek świata może również dostarczać licznych rozrywek:

„Szczęśliwa grupa docelowa”?

Chociaż trudno uwierzyć, że ktoś mógł zapragnąć stworzyć właśnie taki serial dla najmłodszych, rodzice dzieci w Danii muszą zmierzyć się z tym wyzwaniem. W mediach społecznościowych nie szczędzą krytyki twórcom.

Telewizja naraża nasze dzieci na pedofilów, którzy otrzymują w postaci filmu gotowe narzędzie

– pisze jeden z rodziców.

To perwersyjny i nieodpowiedni serial dla małych widzów

– dodaje inny.

Co na to pomysłodawcy tej osobliwej „bajki”?

Morten Skov Hansen, szef kanału dla dzieci, w którym wyemitowano serial, komentuje:

Jest wiele pozytywnych komentarzy od rodziców, którzy wykorzystali film do porozmawiania z dziećmi o ciele.

Hansen dodał także, że dla niego priorytetem jest uszczęśliwienie grupy docelowej, a więc dzieci. Szef stacji zapewnił ponadto, że produkcję konsultowano wcześniej z psychologami dziecięcymi oraz duńską organizacją pozarządową zajmującą się wychowaniem seksualnym Sex & Samfund.

Co ciekawe, reżyser serialu, którym jest Jacob Ley, twierdzi, że do stworzenia bohatera z najdłuższym penisem na świecie zainspirowała go… rozmowa z własnymi dziećmi. To one miały wymyślić Johna Dillermanda.

Stacja DR planuje wyemitować jeszcze 20 odcinków serialu. Dzieci mogą go oglądać również w internecie.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Polecane

Może Cię zainteresować