×

Nowy chłopak Justyny Żyły. To zdjęcie nie pozostawia złudzeń, że są parą!

Nowy chłopak Justyny Żyły. Celebrytka nareszcie pokazała twarz mężczyzny, z którym spotyka się już od dłuższego czasu. Internauci są zaskoczeni, że instagramerka zdecydowała się na ten krok.

Nowy chłopak Justyny Żyły

Miłosne perypetie Justyny Żyły ciągną się już od wielu miesięcy. Była żona Piotra Żyły wykorzystuje każdą, możliwą okazję, aby dopiec skoczkowi. Nie ulega wątpliwości, że publikując zdjęcia w towarzystwie różnych mężczyzn, celebrytka usiłuje zwrócić na siebie uwagę byłego męża i wywołać w nim zazdrość. Justyna Żyła regularnie śledzi wszelkie nowości, ukazujące się na profilu Piotra i w odpowiedzi na nie publikuje łudząco podobne zdjęcia o takich samych hasztagach.

Gdy w połowie sierpnia w sieci ukazało się zdjęcie przedstawiające Justynę Żyłę w towarzystwie chłopaka Miss Polski, Magdaleny Kasiborskiej, internauci byli zniesmaczeni. Fotografia miała związek z faktem, że nowa dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek również posiada tytuł Miss.

22-latka może poszczycić się ponadprzeciętną urodą, co zapewne wywołało zawiść byłej żony Piotra i dlatego ta zapragnęła również sfotografować się w towarzystwie Miss. Później Justyna Żyła tłumaczyła się z tego kroku mówiąc, że całą ich trójkę łączy jedynie przyjaźń. Nie minęło wiele czasu, a blogerka znów przypomniała o sobie, zamieszczając na Instagramie fotografie z randki w towarzystwie pewnego mężczyzny. Do tej pory jednak nie pokazywała jego twarzy ani nie zdradzała personaliów.

Czy to na pewno jej chłopak?

Na Instagramie Justyny Żyły ukazała się fotografia, na której celebrytka wspólnie z pewnym mężczyzną fotografuje się w lustrze. Zdjęcie opisane słowami „Miłość rośnie wokół nas” nawiązuje do uwielbianego przez dzieci i młodzież filmu „Król Lew”. Możliwe, że para w czasie randki zafundowała sobie właśnie seans słynnej produkcji Disneya. Z fotografii można wywnioskować, że partner Żyły oznaczony jako „A” nie jest zbyt zadowolony ze zdjęcia, ponieważ jego twarz zwrócona jest w przeciwną stronę.

Biorąc pod uwagę, jak wiele razy Justyna Żyła zwodziła już swoich fanów i wprowadzała w błąd, trudno mieć pewność, że mężczyzna widoczny na zdjęciu rzeczywiście jest jej chłopakiem. Niewykluczone, że wkrótce okaże się, że jest to jej krewny lub znajomy. Nie pozostaje nic innego, jak śledzić nowości z życia Justyny Żyły.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij