×

Nowe informacje o Krzysztofie Krawczyku. Przekazano je w środku nocy!

Nowe informacje o Krzysztofie Krawczyku i jego aktualnym stanie zdrowia. Jak się czuje legendarny artysta? Jego menadżer Andrzej Kosmala wydał oświadczenie w środku nocy.

74-letni muzyk w szpitalu przez COVID-19

Mimo przyjęcia szczepionki Pfizera, u Krzysztofa Krawczyka wykryto zakażenie koronawirusem. 74-letni muzyk trafił do szpitala, o czym poinformował na Facebooku.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie

– poinformował.

Krawczyk poprosił także fanów o modlitewne wsparcie.

Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła

– napisał na Facebooku.

Artysta przez kilka ostatnich miesięcy był bardzo ostrożny. W obawie przed zakażeniem unikał skupisk ludzi. Nie pojawił się m.in. w odcinku programu „Szansa na sukces”, poświęconym jego twórczości. A mimo to zakażenie koronawirusem go nie ominęło.

Nowe informacje o Krzysztofie Krawczyku

Krzysztof Krawczyk przestrzegał, by nie oczekiwać wiadomości od niego. Jednakże informacji na temat stanu zdrowia artysty postanowił udzielić jego menadżer Andrzej Kosmala. Zrobił to, by uciąć złośliwe komentarze i krytykę, jaka pojawiła się pod adresem piosenkarza w sieci.

Komunikat Kosmali pojawił się w mediach społecznościowych w środku nocy. Mimo tak późnej pory, agent gwiazdy ma dobre wieści dla fanów Krawczyka. Artysta czuje się już lepiej.

Kochani nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają, że to pijar

– napisał Kosmala.

Menadżer postanowił odnieść się także do złośliwości, z którymi artyści spotykają się nawet w najbardziej dramatycznych momentach swojego życia.

[…] Jeden zapytał dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego,że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”, ”Parostatek”, ”Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść?

– pyta Kosmala.

My życzymy panu Krzysztofowi szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił!

Fotografie: Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować