×

Ukrywają prawdę o stanie zdrowia Krawczyka? Była żona piosenkarza węszy spisek

Ukrywają prawdę o stanie zdrowia Krawczyka? Była żona piosenkarza jest mocno zaniepokojona. Uważa, że z Krawczykiem dzieje się coś bardzo złego. „To nie w jego stylu” – mówi.

COVID-19 mimo szczepionki

Niedawno Krzysztof Krawczyk znalazł się w szpitalu z powodu koronawirusa. Artysta zachorował na COVID-19 mimo tego, że przyjął szczepionkę Pfizera. 74-letni piosenkarz poprosił swoich fanów o modlitwę. W swoim wpisie na Facebooku odniósł się również do choroby młodszego kolegi po fachu – Andrzeja Piasecznego.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!

– napisał artysta.

Ukrywają prawdę o stanie zdrowia Krawczyka?

Fani artysty, a przede wszystkim jego bliscy, nie od dziś są poważnie zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Oliwy do ognia dolała była żona Krzysztofa Krawczyka – Grażyna Adamus. Kobieta twierdzi, że od wiosny ubiegłego roku nie ma żadnego kontaktu z mężem, co ją mocno zaniepokoiło. Dotychczas otrzymywała od muzyka regularną pomoc finansową.

10 lat temu pojawił się u mnie i zaproponował, że będzie mi dawał 1000 zł miesięcznie. Zaznaczył wtedy, że będzie tak do mojej albo jego śmierci

– podkreśla kobieta w rozmowie z Super Expressem.

Ale już na początku pandemii koronawirusa wokalista zerwał kontakt z byłą żoną i przestał wysyłać pieniądze.

Od wiosny zeszłego roku nie mam pieniędzy od Krzysztofa. Przestał płacić bez słowa wyjaśnienia. Nie wiem, co się stało. Jestem zaniepokojona, bo to nie w jego stylu. Ja poradzę sobie bez tych pieniędzy, one nie są najważniejsze, ale chciałabym wiedzieć, czyja to decyzja, bo raczej nie Krzysztofa. I czy on w ogóle o tym wie.

Co dziwne, Krawczyk miał także nagle zerwać kontakt z synem ze związku z Haliną Żytkowiak, która zmarła na raka.

Niestety, potwierdzam te smutne informacje. Krzyś bardzo tęskni za ojcem. Boi się o to, że zachorował, a ma tylko jego, bo przecież mama Halina Żytkowiak od 10 lat nie żyje

– mówi tabloidowi znajomy syna Krawczyka, Krzysztof Cwynar.

Pod koniec 2019 roku legendarny wokalista przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Nie jest tajemnicą, że w przeszłości piosenkarz nie dbał o swoje zdrowie. Miał problem z używkami i prowadził dość rockandrollowy styl życia. 74-letni Krawczyk zmaga się również z nadprogramowymi kilogramami.

U boku męża trwa jego obecna żona Ewa Krawczyk. Są parą od 36 lat, choć w tym czasie kilkukrotnie rozstawali się i schodzili.

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować