×

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann. Pojawił się kolejny podejrzany

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann mogą wiele namieszać w śledztwie, które trwa od 12 lat. Przypomnijmy, że dziewczynka nagle zniknęła, gdy była z rodzicami na wakacjach. Miała zaledwie trzy latka i w jednej chwili słuch o niej zaginął. Razem z mamą i tatą pojechała w 2007 roku na urlop do miejscowości Algarve. Najbliżsi mimo upływu lat cały czas jej szukają. Interesują się każdą poszlaką i badają każdą informację.

W tej chwili nowe fakty w sprawie Madeleine McCann prowadzą w kierunku pedofila-cudzoziemca

Sky News podaje, że brytyjska i portugalska policja mają nowego podejrzanego w sprawie dziewczynki. Ma to być Niemiec, który podejrzany jest o przestępstwa seksualne wobec dzieci – 48-letni Martin Ney.

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann

Policja z Portugalii natrafiła na trop mężczyzny, który znalazł się w niemieckim więźniu

Śledczy są żywo zainteresowani tą osobą. Niepokoi ich jego przeszłość oraz fakt, że w 2007 roku Niemiec mieszkał w Algarve. Z tego też powodu jego osoba ostatnimi czasy pojawia się najczęściej jako ktoś, kto mógł dopuścić się najgorszego, jeśli chodzi o Madeleine. Przestępstwa seksualne wobec dzieci i miejsce zamieszkania w czasie, gdy porwano 3-latkę, mogą wskazywać na niego.

fakty w sprawie Madeleine McCann

Wszystkie ofiary Martina Neya

Wiadomo, że pedofil był skazany za zabójstwo trzech chłopców z Niemiec. Jego ofiary to 13-letni Stefan Jahr (1992 r.), 8-letni Dennis Rostel (1995 r.), a także i 9-letni Dennis Klein (2001 r.) Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że w 1998 roku zamordował dziecko w Holandii oraz w 2004 roku we Francji.

Wierzymy, że rodzice dowiedzą się, co stało się z ich córką..

Polecane

Może Cię zainteresować