×

Dziewczynka w parku znajduje liścik z błaganiem o pomoc. Wiadomość skrywa przerażającą prawdę

To miał być kolejny dzień przyjemnego wypoczynku ojca i córki, zamienił się jednak w historię rodem z kryminału.

Mężczyzna wraz z córką spacerował po ulicach ukraińskiego miasta, kiedy natknęli się na zmiętą karteczkę. 13-letnia dziewczynka podniosła ją.

Mężczyzna nie zwracał uwagi na liścik, zaciekawił on jednak jego córkę. Kiedy zobaczyła wiadomość, natychmiast pokazała ją ojcu.

To, co było napisane w liściku zmroziło krew w żyłach mężczyzny.

„Trzymają mnie w mieszkaniu na ósmym piętrze.” – głosiła wiadomość

Policja przybyła na miejsce i natychmiast udała się pod wskazany adres. Za drzwiami słychać było płacz i błagania dziewczyny.

Daria Karapetjan chciała zarobić na wakacje jako opiekunka. Kiedy 16-latka spotkała się z „pracodawcami”, ci wywieźli ją i zmusili do prostytucji.

Dziewczyna próbowała uciec, ale porywacze byli na to przygotowani. Dziewczyna była związana i upijana. Żaden z sąsiadów również nie przyszedł z pomocą.

16-latka była sama w mieszkaniu. Pragnąc zwrócić na siebie uwagę, znalazła kawałek papieru, napisała krótką wiadomość wyrzuciła ją przez okno. Miała nadzieję, że ktoś jej pomoże.

Kiedy matka Darii otrzymała telefon on policji, była zupełnie wstrząśnięta. Porywacze zmuszali dziewczynę do zapewnienia rodziny o tym, że wszystko jest w porządku.

Kobieta nie miała pojęcia, że córka z nożem na gardle przetrzymywana jest w mieszkaniu i zmuszana do prostytucji.

Dzięki ciekawości 13-latki Darii udało się pomóc, a sprawcy zostali złapani. Otrzymali 10 lat pozbawienia wolności.

Może Cię zainteresować

zamknij