×

Nowa fryzura Rutkowskiego! Fani: „Boże Kochany! Jak Pan Zbigniew Wodecki”

Nowa fryzura Rutkowskiego? Kilka dni temu najpopularniejszy polski detektyw dodał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które zaskoczyło jego fanów. Widać na nim Krzysztofa w zupełnie innej odsłonie! Sam zainteresowany stwierdził, że jego czupryna jest efektem nowej diety.

Kwadrat – znak rozpoznawczy

Bezsprzecznie jedną z najbardziej charakterystycznych cech Krzysztofa Rutkowskiego są jego włosy. Chodzi oczywiście o kwadratową, skrupulatnie stylizowaną fryzurę. Nie jest tajemnicą, że uczesanie czasami zmieniało swoją postać, jednak chyba większość fanów celebryty zdążyła się już przyzwyczaić. Mało tego! Wielu z nich bardzo lubiło tę fryzurę i niejednokrotnie przypominało o tym w komentarzach pod jego zdjęciami.

Jak to zwykle bywa, byli i tacy, którzy śmiali się i szydzili z Krzysztofa. On jednak zupełnie się tym nie przejmował. Ba! Sam potrafił często żartować z siebie. Wystarczy przypomnieć zdjęcie, które opublikował latem zeszłego roku. Mogliśmy na nim zobaczyć najpopularniejszego polskiego detektywa nad basenem, za którym widoczny był ogród. A w nim… drzewka przycięte podobnie do jego włosów. Pod postem napisał wówczas:

Drzewka obcięte na kwadrat pora na zasłużoną niedziele pełną relaksu.

Jego fani byli wniebowzięci! Podkreślali, że jest mistrzem dystansu do siebie. I oczywiście chwalili fryzurę. Ale co zrobią teraz, gdy Krzysztof pokazał się w zupełnie nowej odsłonie!

Nowa fryzura Rutkowskiego

We wtorek celebryta pochwalił się metamorfozą na swoim profilu na Instagramie. Jego fryzura nie była już kwadratowa. Mogliśmy zobaczyć go w długich, rozczochranych włosach. Pod zdjęciem widniał opis:

Dobrego wieczoru 😎 Po cateringu nie tylko rosną mięśnie, ale także włosy 😁

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Fani stwierdzili nawet, że Rutkowski przypomina Zbigniewa Wodeckiego!

Boże Kochany! Jak Pan Zbigniew Wodecki!

Pasuje Panu taki rozpuszczony włos ;)

No i super hehe podoba mi się. Ta kwadratowa trochę obciach

Dużo lepiej , nie wracaj do poprzedniej :)

Tym razem fryz na Tarzana 😂

Król Lew😆

Krzys wyglada genialnie,świetny look😍

Łoooooo🔥petarda,mega look a włosy jak światowej sławy legendy 👌👌👌

Co myślicie o takiej fryzurze Krzysztofa Rutkowskiego? Pasuje mu bardziej?

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij