×

Dziś w nocy o 3:16 będzie Nów Księżyca w Raku. To noc spełniających się życzeń

Nów Księżyca w Raku 2021 to idealny moment dla osób, które są targane silnymi emocjami. Ten czas pozwoli poukładać swoje życie i spełnić marzenia.

Nów Księżyca w Raku 2021

Księżyc jako naturalny satelita wpływa na naszą planetę w ogromny sposób. Wiele osób wiąże go bezpośrednio z zodiakalnym rakiem. Już wkrótce będzie miał miejsce nów związany właśnie z tym znakiem zodiaku. Wydarzy się on 10 lipca o godzinie 03:16 czasu polskiego.

Samo zjawisko nowiu jest opisane w astronomii. To jedna z faz Księżyca, w której Księżyc znajduje się między Słońcem a Ziemią. To powoduje, że nie jest on widoczny na nocnym niebie. Dlatego przypisuje mu się wartość mistyczną, która może wpływać na nas bezpośrednio.

Nów Księżyca w Raku 2021 jest wyjątkowy pod każdym względem. Ten zodiak sprzyja emocjonalnym aspektom oraz skupia się na chronieniu i dbaniu o siebie. Warto jednak zachować chłodną głowę w tym czasie.

Nów księżyca w Raku 2021
Pinterest

Znaczenie Nowiu w Raku

Noc w tym momencie przesycona jest emocjami, dlatego warto kontrolować swoje pragnienia. Emocje w przypadku raka są kluczowe, więc osoby zakochane, mające wahania nastrojów lub zmagające się z trudnościami życiowymi będą najbardziej podatne na jego wpływ.

Najlepiej w ciągu 2-3 godzin od kulminacji zjawiska (czyli od 03:16) przygotować sobie listę 10 rzeczy, które pragnie wasze serce. Nów w raku to idealny moment, aby skupić się na rodzinie, relacjach z bliskimi czy przyjaciółmi.

Ten czas sprzyja także walce z nałogami czy odchudzaniu. Zapisane życzenia sprzyjają skupianiu energii i są o wiele mocniejsze oraz twardsze od tych wypowiedzianych. Choć słowa mają moc, ich trwałość jest niepewna w przeciwieństwie do pisma. Można oczywiście życzyć sobie wszelkich rzeczy, chociażby pieniędzy, jednakże rak najbardziej oddziałuje na aspekty relacji międzyludzkich oraz emocjonalnych. Dlatego warto skupić się na tych aspektach.

Planujecie spędzić zbliżający się wieczór w sposób wyjątkowy?

Nów księżyca w Raku 2021
Facebook
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.elle.pl, stylzycia.radiozet.pl, magia.onet.pl
Fotografie: Pinterest, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij