×

Twierdzi, że podróżuje w czasie i spotkał się z sobą z przyszłości. Ma na to dowody

Wierzycie w przeznaczenie? Reinkarnację? Jeśli wahacie się i nie macie zdania, to może historia tego człowieka pomoże Wam podjąć decyzję, co myśleć o tym wszystkim. Noah Novak twierdzi, że podróżuje w czasie i że spotkał się z samym sobą z przyszłości.

W mediach pojawiają się co jakiś czas doniesienia ludzi, którzy twierdzą, że udało im się przenieść w czasie, ale gdy tylko są proszeni o jakieś dowody, nagle temat się urywa

Zupełnie inaczej sprawa ma się w odniesieniu do Noah, który nawet na chwilę nie ustępuje. Opublikował nawet na Youtube film, w którym przeprowadza wywiad z samym sobą.

Film obejrzało prawie milion osób i posypało się wiele komentarzy

W czasie trwającej 12 minut rozmowy mężczyzna zadaje sobie pytania i dostaje na nie odpowiedzi. Twarze są zamazane, aby (jak twierdzi) nie został schwytany przez rząd. Noah ujawnia, że jest z 2030 roku, a mężczyzna po prawej to on z roku 2070!

Noah z 2070 roku udzielił mi wielu informacji na temat tego, co robiłem, czego nikt inny nie mógłby wiedzieć. Opowiedział o zdarzeniach, które miały miejsce od 2017 roku. Niemożliwe, aby wiedział o tym ktoś inny, ktoś, kto nie jest mną. To jest oczywiste, że nie miałby jak zdobyć takich informacji, dlatego mu wierzę, że jest mną. Nie ma takiej możliwości, aby o mnie tyle wiedział

Noah z 2070 zdradził, jak będzie wyglądać przyszłość

Powiedział, że w 2020 roku Donald Trump znów zostanie wybrany na prezydenta. Dodał także, że kluczowa na świecie będzie sztuczna inteligencja. Zdradził, że jeszcze przed 2030 ludzie będą podróżować na Marsa, a podróżowanie w czasie będzie dostępne dla większości ludzi. Bitcoin ma być także dominującą walutą na całym świecie.

Cały wywiad po angielsku możecie obejrzeć poniżej

Nam to się wydaje nierealne, ale może to prawda? Co myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij