×

Nikola z „Top Model” pokazała zdjęcie z ciężko chorą, 3-letnią siostrzyczką

Nikola Furman w ostatnim odcinku programu odeszła z „Top Model”. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego 16-latka odrzuca tak ogromną szansę. Szybko okazało się, że miała ważne powody, żeby podjąć właśnie taką decyzję. Jednym z nich jest poważna choroba 3-letniej siostrzyczki. Teraz Nikola Furman pokazała zdjęcie z siostrą i poprosiła internautów o pomoc.

Nikola Furman odeszła z „Top Model”

Nikola jest najmłodszą uczestniczką 8 edycji „Top model”. Jednak ostatni odcinek show TVN był inny niż poprzednie. Wszystko za sprawą Nikoli. Podczas nagrań nastolatka poczuła się bardzo źle i zemdlała. Dziewczyna stanęła przed ciężkim wyborem: czy dalej brać udział w programie, czy jednak odejść i zadbać o siebie. Na szczęście mimo młodego wieku Nikola podjęła dojrzałą decyzję i opuściła „Top Model”.

Jesteśmy pewni, że zrezygnowanie z takiej szansy musiało być bardzo trudne. Jednak jak się okazało, stan zdrowia Nikoli nie był jedynym czynnikiem, który skłonił ją do rezygnacji. Wyjaśniając swoją decyzję, nastolatka zdradziła, że w trakcie programu dowiedziała się o ciężkiej chorobie Amelki, jej 3-letniej siostrzyczki.

nikola furman top model

Instagram

Nikola Furman z „Top Model” pokazała zdjęcie z siostrą

Mimo wyjaśnień 16-latki wiele osób spekulowało, że odeszła ze względu na ciąże. Jedak teraz Nikola jednoznacznie ucięła wszystkie plotki. W poście na Instagramie przypomniała, że mówiła już, jakie były powody rezygnacji. Przy okazji podzieliła się wzruszającym zdjęciem z 3-latką. Do opisu dołączyła także apel o pomoc jej rodzinie w walce z okropną chorobą:

Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu pierwsza to powody zdrowotne a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcje Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienie linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moją siostrzyczkę Amelkę?❤

Internauci są poruszeni sytuacją 16-latki

W komentarzach pod zdjęciem skończyły się w końcu spekulacje o ewentualnej ciąży. Fani nastolatki wykazali się ogromnym zrozumieniem i natychmiast zaczęli życzyć Nikoli i Amelce powrotu do zdrowia:

Dużo zdrówka dla Amelki ? trzymam kciuki

Biedny maluszek, skąd się biorą takie choroby u tak małego dziecka. Sama mam córeczkę w podobnym wieku, oczywiście pomożemy

Trzymam kciuki, że będzie dobrze!❤️

Nikola Furman z „Top Model” apeluje o pomoc

Niestety okazuje się, że 3-latka cierpi na złośliwy nowotwór. Bliscy Nikoli robią wszystko, żeby wygrać z chorobą dziewczynki, ale niestety taka walka pochłania ogromne kwoty. Rodzina mieszka w Rzeszowie, a Amelka jest leczona w Warszawie, więc same dojazdy kosztują bardzo dużo. Dlatego aspirująca modelka podzieliła się linkiem do zbiórki na leczenie Amelki. Mamy nadzieję, że fani Nikoli i „Top Model” nie zawiodą. W końcu liczy się każda złotówka.

My też życzymy dziewczynom dużo zdrowia. Wierzymy, że taki post wyjaśnił dosadnie, dlaczego Nikola Furman odeszła z „Top Model”

Polecane

Może Cię zainteresować