×

Nikola odeszła z „Top Model” z powodu ciąży?! 16-latka odpowiada

Kolejny odcinek „Top Model” już za nami. Oczywiście nie zabrakło w nim prawdziwych emocji, które po raz kolejny sprawiły, że nie sposób było oderwać wzroku od programu. W szóstym odcinku aż dwie osoby pożegnały się z uczestnikami. Jurorzy zdecydowali, że to Magda powinna opuścić dom modelek. Jednak poza nią jeszcze Nikola dalej nie kontynuuje swojej przygody ze stacją TVN. Sama podjęła decyzję o tym, że nie chce dalej brać w tym formacie udziału. Dlaczego Nikola odeszła z „Top Model”?

Problemy ze zdrowiem

16-letnia Nikola Furman, która jest najmłodszą uczestniczką programu, w jednej chwili bardzo źle się poczuła. Była na tyle słaba i wycieńczona, że zemdlała. Na plan wezwano lekarza, który uznał, że dziewczyna musi podjąć decyzję, czy chce dalej brać udział w projekcie, czy na razie z nim kończy, aby móc zadbać o swoje zdrowie.

Zapłakana Nikola

16-latka zachowała się bardzo dorośle i uznała, że nie będzie podejmować pochopnej decyzji i za wszelką cenę nie chce dalej być w programie. Ważniejsze dla niej jest zdrowie i to, aby doszła do siebie. Tak jak zauważył na koniec Michał Piróg, Nikola jako najmłodsza uczestniczka programu ma jeszcze wszystko przed sobą i na pewno będzie mieć jeszcze szansę na to, aby się rozwijać.

Wzruszające pożegnanie

Nikola po tym, gdy pożegnała się z jurorami, musiała także rozstać się z pozostałymi modelami i modelkami, z którymi spędziła kilka tygodni. Ze łzami w oczach podziękowała im za wspólną przygodę i powiedziała, że nigdy nie przeżyła niczego tak pięknego. Powiedziała, że wszystkich kocha i na pewno spotkają się jeszcze w czasie finałowego odcinka.

Domysły ludzi

Widzom jednak nie wystarczyło to, co Nikola sama im powiedziała. Od razu zaczęli snuć domysły i insynuować na temat powodu opuszczenia programu. Nie zabrakło sugestii, że Nikola może zdaniem niektórych spodziewać się dziecka. To bez wątpienia było ciosem dla nastolatki, która nie wytrzymała i zwróciła się wprost do widzów, rozwiewając wszelkie niepewności.

Krótko, zwięźle i na temat. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia – to raz. A dwa – w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora

Swoją wypowiedzą wszystko raz na zawsze wyjaśniła

Może Cię zainteresować

zamknij