×

Nietypowy napis na grobie wywołał prawdziwą burzę. „Na ch** się patrzysz?”

Nietypowy napis na grobie wywołał prawdziwą burzę w sieci. Trafiła na niego przypadkowo jedna z internautek. Czy to możliwe, że tak oryginalny zwrot był ostatnią wolą zmarłych?

Mało kto na co dzień myśli o tym, jak będzie wyglądał jego pogrzeb czy sam nagrobek. Są jednak osoby bardzo zapobiegliwe, które jeszcze za życia wydają swoim krewnym dyspozycje, co do tego w jakim grobie chcieliby spocząć. Czy tak było i w tym przypadku?

Nietypowy napis na grobie

Niespotykany napis na jednym z grobów na poznańskim cmentarzu zwrócił uwagę pani Małgorzaty. Kobieta podzieliła się swoim odkryciem ze stroną „Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka”. W sieci zamieściła zdjęcie pomnika, którego tablica jest ozdobiona słowami:

Na ch** się patrzysz? Też wolelibyśmy leżeć na plaży.

Fotografię podpisała komentarzem: „ciekawy pomnik na Junikowie.”

Wulgarny napis zdobiący płytę wywołał pełną emocji dyskusję na Facebooku. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy tego typu cytat ma prawo znajdować się w miejscu publicznym, jakim jest cmentarz. Co więcej, grób jest położony w bliskim sąsiedztwie kaplicy na cmentarzu Junikowo i taka inskrypcja może ranić uczucia wiernych.

Komentarze internautów

Internauci ochoczo przystąpili do komentowania zdjęcia. Większość była pozytywnie nastawiona do oryginalnego pomysłu i doceniła dystans do siebie, jakim wykazali się spoczywający już w grobie ludzie.

Fajne poczucie humoru…

Niektórzy zaczęli się zastanawiać czy zdjęcie nie jest przypadkiem przerobione w programie graficznym.

Paint version?

Wiele osób wyraziło chęć, aby w przyszłości mieć podobny nagrobek.

Wyczesany tekst. Jak klęknę też se taki pier**lne

Świętej pamięci Piotr i Beata mogą liczyć na dodatkowe modlitwy ze strony osób, których uwagę przyciągnął wyróżniający się napis.

Na serio… dobry sposób, aby zwrócić na siebie uwagę, zdrowaśka zmówiona

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować