×

Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej obiegło internet. Jej fani są wzruszeni

Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej wywołało wzruszenie wśród wielbicieli zmarłej aktorki. Urocza fotografia, która w pełni oddaje charakter gwiazdy została opublikowana w mediach społecznościowych przez jej siostrę. To już 6. rocznica śmierci Ani. Wspomnienia wróciły.

6. rocznica śmierci

Dziś wypada 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Trudno uwierzyć, że od odejścia lubianej przez widzów aktorki minęło już tyle czasu. Dla bliskich i fanów gwiazdy dzisiejszy dzień jest szczególną okazją do wspomnień i refleksji, związanych z życiem Anny Przybylskiej.

Aby uczcić pamięć zmarłej, jej siostra, Agnieszka Kubera opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie przedstawiające gwiazdę serialu „Daleko od noszy” w czasach młodości. Czarno-biała fotografia pokazuje Annę Przybylską, pozującą… ze smoczkiem! Obok niej siedzi siostra, trzymająca na rękach małe dziecko. Zdjęcie opisane jest skłaniającym do przemyśleń cytatem:

„Wspomnienie jest formą spotkania” – Khalil Gibran.

Publikowanie zdjęć nawiązujących do życiorysu Anny Przybylskiej jest już swego rodzaju tradycją. Przed rokiem siostra aktorki podzieliła się z internautami zdjęciem z cmentarza. Grób Anny Przybylskiej tonął wówczas w zniczach i kwiatach przyniesionych przez jej wiernych fanów. Widać, że pomimo upływu lat, ludzie wciąż pamiętają, jak wyjątkową postacią była aktorka. Cenią ją za artystyczną szczerość i talent.

niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej 3
Instagram

Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej

Fanom bardzo przypadło do gustu zdjęcie udostępnione przez siostrę zmarłej. W komentarzach podzielili się najszczerszymi emocjami, które wywołała w nich ta publikacja. Wiele osób zwracało uwagę na to, że fotografia odsłania prawdziwe oblicze Anny Przybylskiej jako osoby pogodnej i pełnej radości z życia. 

Ładne zdjęcie. Piękne wspomnienia niech trwają

Kochana Ania. Tak jej bardzo brakuje

Nie poznałam Ani i żałuję…..ale pamiętam o niej bo tak serce podpowiada

6 lat, a jakby wczoraj

Najpiękniejsza z najpiękniejszych. Pamiętamy!

Annę Przybylską i Agnieszkę Kuberę od zawsze łączyła bardzo silna więź. W czasie choroby aktorka zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej siostry. Dla Ani priorytetem była rodzina. Dziś jej dzieci mają już 18, 14 i 9 lat. Najstarsza Oliwia niejednokrotnie podkreślała, że pamięta o swojej mamie i bardzo za nią tęskni…

niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij