×

Już jutro 6. rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Grób aktorki przykuwa uwagę

Była jedną z najpiękniejszych aktorek w historii polskiej kinematografii. A przy tym tryskającą humorem, sympatyczną, pełną energii dziewczyną. Jutro mija 6. rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki.

Marzyła o pracy w… peweksie

Gdy Ania była dziewczynką, marzyła o tym, żeby pracować w peweksie. Dopiero potem w jej głowie pojawiła się myśl: chcę zostać aktorką.

Początki, mimo niewątpliwej urody Ani, wcale nie były proste. Przybylska należała do agencji modelek, jednak nie była dostatecznie wysoka, by w tej branży odnieść sukces. Dziś możemy już powiedzieć, że bardzo dobrze się stało. Dzięki temu Anna trafiła na szklane ekrany (zwyciężyła casting do filmu „Ciemna strona Wenus”), a Polacy pokochali tę charakterną, żywiołową i piękną dziewczynę z charakterystycznym, lekko zachrypniętym głosem.

Chociaż kariera aktorska Przybylskiej nabierała tempa, aktorka podkreślała, że jej największym marzeniem jest założenie rodziny. W wieku 20 lat aktorka stanęła na ślubnym kobiercu z Dominikiem Zygrą, ale związek szybko się rozpadł. Wtedy Ania przyznała, że decyzja o ślubie wynikała głównie z tęsknoty za zmarłym ojcem (również zmarł na raka).

Jeszcze w czasie trwania małżeństwa aktorka poznała piłkarza Jarosława Bieniuka. To z nim zdecydowała się założyć upragnioną rodzinę. Owocem związku jest trójka dzieci: synowie Szymon i Jan, a także córka Oliwia Bieniuk, która idzie w ślady mamy. Niewiele osób wie jednak, że Jarosław Bieniuk nigdy nie zdecydował się na ślub z aktorką.

6. rocznica śmierci Ani Przybylskiej

Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Była przecież młoda i pełna życia. Ciężko było uwierzyć w to, co się stało.

Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny

– poinformowała w specjalnym oświadczeniu Małgorzata Rudowska, menadżerka zmarłej aktorki.

Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Pierwszą operację usunięcia guza trzustki przeszła w 2013 roku. Niestety, już 5 października 2014 roku aktorka przegrała walkę z koszmarną chorobą.

Jak teraz wygląda grób Anny Przybylskiej?

„Wspomnienie jest formą spotkania” – napisała na Instagramie siostra zmarłej aktorki i dodała zabawne zdjęcie, które oddaje to, jakim Ania była człowiekiem.

Chociaż od śmierci Przybylskiej mija już 6 lat, grób gwiazdy na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni jest najlepszym dowodem na to, że fani nadal nie zapominają o pięknej aktorce.

Przybylska spoczęła razem ze zmarłym tatą. Nagrobek jest skromny i prosty. Gdy zbliża się 1 listopada, zapełnia się morzem zniczy i kwiatów.

Fotografie: Instagram, twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij