×

Oliwia Bieniuk napisała do zmarłej mamy. „Mija kolejny rok bez Ciebie”

Oliwia Bieniuk napisała w tym roku list do zmarłej mamy z okazji Dnia Matki. To piękne, ale dla niektórych bardzo smutne święto. Jak w przypadku Oliwii, która już od 6 lat żyje bez mamy…

Ania Przybylska walczyła z okropną chorobą

Była piękna, kochana i podziwiana. Mimo popularności nie przestała być zwyczajną „dziewczyną z sąsiedztwa” – skromną, sympatyczną i ciepłą. Tym ciepłem i poczuciem humoru Ania emanowała nawet z ekranu. Dlatego widzowie kochali ją w każdym wcieleniu.

Ale ona sama mówiła, że najważniejszą z jej ról, jest rola matki.

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki.

– powiedziała w jednym z wywiadów dla „Vivy”.

Ania chciała mieć dużą, kochającą się rodzinę. Ale w 2013 roku, sielankę przerwała potworna diagnoza – rak trzustki. Choroba postępowała bardzo agresywnie. Mimo to, aktorka do końca wierzyła…

Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda

Chciała żyć dla ukochanych dzieci. Niestety, los zdecydował inaczej. Anna Przybylska zmarła kilkanaście miesięcy później, 5 października 2014 roku. Zostawiła Oliwię, Szymona i Jasia.

Oliwia Bieniuk napisała do zmarłej mamy

Oliwia ma 17 lat, ale już za kilka dni wstąpi do świata dorosłych. Bowiem 18 października będzie obchodziła swoje 18. urodziny. Już teraz widać u niej ogromne podobieństwo do zmarłej mamy. W tegorocznym Dniu Matki, już szóstym po śmierci Anny Przybylskiej, Oliwka dodała na Instagramie wzruszający wpis. Podzieliła się również niepublikowanym wcześniej wspólnym zdjęciem.

Mija kolejny rok bez Ciebie, mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju, twoja córka Oliwia. Kocham Cię.

Niestety, więcej takich fotografii nie będzie miało szansy powstać…

Gdy Anna Przybylska zmarła, Oliwia miała zaledwie 11 lat. Mama na pewno byłaby bardzo dumna, widząc, że jej córka wyrasta na piękną, mądrą kobietę.

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij