×

Nie żyje 22-letni TikToker. Julka Wróblewska żegna zmarłego przyjaciela

Nie żyje 22-letni tiktoker Jakub Łozicki, którego młodzi fani znali pod pseudonimem „Fisza”. Przedwcześnie zmarłego przyjaciela pożegnała aktorka Julia Wróblewska, która zamieściła poruszający wpis w mediach społecznościowych.

Nie żyje 22-letni tiktoker

Ta informacja wstrząsnęła użytkownikami TikToka. Jakub Łozicki zgromadził na swoim profilu ponad 40 tysięcy widzów, a jego filmiki zbierały na TikToku minimum 60 tysięcy wyświetleń. Zdarzało się również, że materiały przygotowane przez młodego twórcę obejrzało ponad 2 mln ludzi.

Kuba chciał być influencerem. Studiował dziennikarstwo w Warszawie i współpracował z agencją DDOB, opiekującą się internetowymi twórcami.

To właśnie agencja przekazała smutne wieści. Influencer zmarł 1 maja 2021 roku. Miał zaledwie 22 lata. Nie podano przyczyn przedwczesnej śmierci Jakuba.

1. maja odszedł nasz przyjaciel i członek zespołu DDOB – Kuba Łozicki. Przez 3 lata pracy w naszym teamie zrealizował dziesiątki kampanii i przygotował wiele ofert. ⁠
Prywatnie – nasz kolega, śmieszek, który swoimi opowieściami i żartami rozbawiał nas do łez 🖤⁠
Kuba odszedł niespodziewanie – za wcześnie, bo tak młody i energiczny chłopak nie powinien być zabrany z tego świata bez pożegnania, wśród przyjaciół i kochającej rodziny… 14. maja Kuba skończyłby 23 lata. ⁠

– poinformowała agencja.

Julia Wróblewska w żałobie

Śmierć przyjaciela to duży cios dla Julii Wróblewskiej, która boryka się z zaburzeniami psychicznymi i depresją. Julka pożegnała zmarłego przyjaciela, zamieszczając w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]

– napisała aktorka.

Julka dodała również zdjęcie z Kubą.

Posty z profili Jakuba Łozickiego w mediach społecznościowych w większości usunięto. Informację o śmierci potwierdza również zmiana konta Kuby w profilach społecznościowych na tryb „in memoriam”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij