×

Kupił budynek po domu pogrzebowym. W środku znalazł 11 martwych noworodków

Makabrycznego odkrycia dokonano w byłym zakładzie pogrzebowym w Detroit – miejscu, które już wcześniej słynęło z przerażających historii. To właśnie tam znaleziono 11 martwych noworodków. Część z nich była w stanie zaawansowanego rozkładu, podczas gdy inne zostały zmumifikowane.

Przewinienia zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy w Detroit już wcześniej stracił licencję z powodu rozkładających się zwłok i kilku innych, mniejszych naruszeń. W skutek przewinień i konsekwencji z nimi związanych, budynek został wystawiony na sprzedaż. Jego nowym właścicielem stał się Naved Syed.

Niedługo potem lokalne służby dostały anonimowy list

Wiadomość zawarta w liście wstrząsnęła władzami. Z zapisków w nim zawartych wynikało, że pomiędzy piętrami znajduje się więcej zwłok. W kartonowym pudełku znajdowało się aż 10 płodów. Zwłoki noworodka znaleziono natomiast w małej trumience.

„Było około 11 małych dzieci, noworodków”

Do całej sprawy odniósł się właściciel budynku, Naveed Syed, w którym doszło do przerażającego odkrycia.

Było około 11 małych dzieci, noworodków. Niektóre w stanie zaawansowanego rozkładu, niektóre zmumifikowane. Jedno z nich było tu od 2009 roku, niemal 10 lat… Teraz musimy znaleźć krewnych tych dzieci i dowiedzieć się, dlaczego to zrobili, co naprawdę się stało i kto na to pozwolił

Szczątki maleństw zostały zabezpieczone. Wciąż trwają prace nad ich identyfikacją. Na chwilę obecną nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów.

Właściciel budynku, Naveed Syed, obiecuje, że zorganizuje pogrzeb, gdy tylko tożsamość bliskich będzie oficjalnie znana.

Polecane

Może Cię zainteresować