×

Skandal na studniówce! Nauczycielka zatańczyła taniec erotyczny z uczniem

Filmik ze studniówki wywołał skandal nie tylko wśród szkolnej społeczności. Jeden z maturzystów postanowił na balu zabawić publikę… striptizem. Rozbierać pomagała mu się nauczycielka, która zatańczyła z uczniem taniec erotyczny. Jaka była reakcja rodziców? Czy tak powinien zachowywać się pedagog?

Nauczycielka zatańczyła taniec erotyczny

Na nagraniu, które trafiło do sieci wyraźnie widać, że nauczycielka dobrze bawi się podczas tańca na bułgarskiej studniówce w Charmanli. Daria Dimowa podciąga wysoko spódnicę, pokazując swoje wdzięki.

Najprawdopodobniej przyczynił się do tego alkohol, który podobno na imprezie lał się strumieniami. W kolejnej części filmu wije się na parkiecie i pozwala dotykać, aby w końcu wpaść na pomysł zdjęcia uczniowi spodni. Obsypuje go również pieniędzmi oraz tarza się z prawie nagim chłopakiem po podłodze.

Nauczycielka zatańczyła taniec erotyczny z uczniem
YouTube

Jej reakcja na film była zaskakująca

Nauczycielka wygląda na ok. 50 lat. Nie jest biegła w mediach społecznościowych, więc o filmie dowiedziała się dopiero od dyrektora szkoły. Nie miała pojęcia, że była filmowana. Ten wezwał ją do siebie po interwencji rodziców.

Kiedy kobieta sama zobaczyła, co dokładnie robiła na szkolnej studniówce, postanowiła się zwolnić z pracy. Zapewne nie wiedziała, że jej zachowanie było aż tak skandaliczne. Duża ilość uczniów stanęła za nauczycielką i prosi, żeby ta wróciła do szkoły.

Co sądzicie o zachowaniu nauczycielki? Czy nie powinna już więcej uczyć przez swój erotyczny taniec na balu?

Źródła: www.se.pl, www.rmfmaxxx.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Youtube

Może Cię zainteresować