×

Para zabawia się na przystanku autobusowym. Nagle do lubieżnej kobiety podchodzi mąż…

O tym, że niektórzy ludzie nie mają skrupułów i wstydu, wiadomo od dawna. Jednak zgroza ogarnia, gdy słyszymy o kolejnych wyskokach. Nie chodzi nawet o nastolatków, a o dorosłe osoby, które powinny być mądrzejsze i dawać lepszy przykład.

W oczekiwaniu na autobus

Seks w miejscach publicznych niestety dziwi coraz mniej osób. W dodatku wcale nie chodzi tu o publiczną toaletę ani nic w tym stylu. Ludzie wybierają już miejsca, w których może ich zobaczyć, a nawet i nagrać, każdy. Do sieci trafił ostatnio filmik pary zabawiającej się na przystanku autobusowym.

Za dużo alkoholu

Głównym powodem, dla którego powstało nagranie jest alkohol. Bohaterka nagrania ledwo jest w stanie ustać na nogach. Choć można odnieść wrażenie, że dama lekkich obyczajów zabawia się z partnerem, mamy tu raczej do czynienia z pełną fabułą, jak w brazylijskiej telenoweli.

Groteskowa scena

Kiedy lubieżna para odkleja się od siebie, do pijanej kobiety podjeżdża mężczyzna na rowerze. Wszystko wskazuje na to, że to jej partner i właśnie był świadkiem tego, jak ukochana oddaje się innemu mężczyźnie. Chyba stwierdził, że po alkoholu się nie liczy, bo o pomyłce raczej nie ma mowy, po czym bierze ukochaną w ramiona i wszystko zostaje wybaczone, ku rozczarowaniu kochanka. Tak czy inaczej, sprawa dość zagmatwana.

Oscar za rolę drugoplanową

Choć to zaledwie minuta naprawdę wiele się dzieje. Przykładowo drugoplanowy bohater. Najpierw przygląda się scenie namiętności, choć widać, że ma lekkie problemy z utrzymaniem pionu. Kolejną scenę obserwuje z pozornym stoicyzmem, by na koniec objąć zwaśnionych kochanków. Co za emocje.

By ostudzić rozbuchaną namiętność kochanków, którzy szukają dreszczyk emocji w miejscach publicznych, przypominamy o mandacie 500 złotych za takie oto sceny

Polecane

Może Cię zainteresować