×

Córka prezydenta Andrzeja Dudy przyłapana. Tata z pewnością będzie się wstydził

Kinga Duda, córka Andrzeja i Agaty Dudy przyłapana przez paparazzich w niezręcznej sytuacji. Z tym samym nałogiem zmagał się kilka lat temu jej ojciec. Jednak udało mu się pokonać uzależnienie. Nałóg córki prezydenta jest szalenie niezdrowy. Sam prezydent przestrzegał przed jego konsekwencjami.

Ambitna córka prezydenta ma swoje grzeszki

Kinga Duda jest jedynym dzieckiem prezydenckiej pary. Rodzice mogą być dumni z niezwykle ambitnej córki. Kinga skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie była jedną z najlepszych studentek. Po otrzymaniu tytułu magistra odbyła zagraniczny staż. Dodatkowo, ukończyła studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. Jednak swoją karierę zawodową związała z ojczystym krajem. Córka prezydenta pracuje jako prawniczka w jednej z warszawskich kancelarii. Dodatkowo dziewczyna żyje na własny rachunek, wynajmuje mieszkanie w Śródmieściu.

Córka prezydenta cieszy się wzorową opinią, jednak i ona ma swoje grzeszki. Od wielu lat zmaga się z nałogiem palenia papierosów. Wiele razy paparazzi nakryli ją na „puszczaniu dymka”. Ostatnio została przyłapana w stolicy. „Szła otulona ciepłym szalem, z gołą głową, w ciemnym płaszczu i raz po raz puszczała dymek”– relacjonuje „Super Express”. Mimo tego, że dziewczyna przerzuciła się na papierosy elektroniczne najlepiej by było gdyby całkowicie z nich zrezygnowała.

Nałóg córki prezydenta

Prezydent jest dobrym przykładem na to, że z nałogiem można wygrać. Na początku 2017 roku po wielu wcześniejszych próbach udało mu się raz na zawsze zerwać z paleniem. Jednak jak wyznał w terapii pomocne dla niego było wsparcie się środkami farmakologicznymi.

Po święcie Trzech Króli w 2017 roku podjąłem poważną męską decyzję, że tym razem rzeczywiście rozstanę się z paleniem. (…) Od 12 stycznia 2017 roku nie wziąłem papierosa do ust, nie paliłem papierosa ani żadnego innego tytoniu. Mogę powiedzieć, że jest to mój osobisty sukces. Polecam

– wyznał podczas sesji pytań i odpowiedzi na Facebooku w kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020 r.

Jak do tej pory nałóg córki prezydenta jest szeroko komentowany przez tabloidy. Kinga Duda jest bardzo ambitną osobą, więc wierzymy w to, że tak jak jej ojcu i jej uda się wygrać z tym niechlubnym uzależnieniem.

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować