×

Martyniuk w szponach nałogu! Przyznał, że tkwi w nim już od ponad 30 lat

Zenon Martyniuk w szponach nałogu? „Zawsze jestem trzeźwy” – mówi wokalista disco-polo. Ale przyznaje, że jest uzależnienie, z którym nie potrafi sobie poradzić od kilku dekad.

Alkohol w domu Martyniuków

Patrząc na zachowanie Daniela Martyniuka, można by pomyśleć, że chłopak pochodzi z domu, w którym alkohol i inne używki nie należały do rzadkości. Ale nic bardziej mylnego.

Król disco polo Zenon Martyniuk podkreśla, że jego tryb pracy wymaga od niego trzeźwości. Jednak wokalista nie ma z tym problemu, ponieważ nie przepada za alkoholem.

Alkohol to zgubna rzecz. W moim rodzinnym domu w ogóle się nie piło. Na szczęście nie ciągnie mnie do tego nałogu. Nie przepadam za mocniejszymi trunkami. Traktuję swoją pracę poważnie i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł mnie zobaczyć w nieodpowiednim stanie. Nigdy nie zawaliłem żadnego koncertu przez niedyspozycję związaną z nadmiernym balowaniem

– wyznał Zenon w rozmowie z Super Expressem.

Podczas tras koncertowych zmieniamy się z Ryśkiem [to jeden z członków zespołu Akcent – przyp. red.] za kierownicą, więc zawsze muszę być gotowy, aby poprowadzić samochód. Poza tym mieszkamy za miastem i czasem się zdarza, że jest późno, a trzeba coś dokupić albo coś załatwić, więc wsiadam w auto i nie zastanawiam się, czy powinienem, bo zawsze jestem trzeźwy

– dodaje.

Zenon Martyniuk nie ukrywa w wywiadach, że uzależnienie syna od alkoholu i narkotyków jest dla niego bardzo trudne.

Martyniuk w szponach nałogu

Choć postawa Zenona Martyniuka w środowisku muzycznym, w którym się obraca, jest godna podziwu, Martyniuk przyznaje, że nie jest wolny od nałogów.

Od 33 lat gwiazda muzyki disco-polo boryka się z męczącym uzależnieniem. Martyniuk sam przyznaje, że nie jest w stanie wyrwać się ze szponów nałogu. Chodzi o… palenie papierosów.

Martyniuk przyznaje, że wypala paczkę papierosów dziennie. W ten nałóg wpadł jako 18-latek i do dziś z nim nie zerwał

– informuje Super Express.

Na szczęście gwiazdor ma również inną słabość. Ta z pewnością jest znacznie zdrowsza. Martyniuk od ponad 30 lat jest zakochany w swojej żonie Danucie. Niestety, małżonka wokalisty również jest nałogową palaczką.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować