×

Nagrywała gości na weselu. Nagle w tłumie dostrzegła swojego 4-letniego synka

Pewna tiktokerka wybrała się na ślub siostry. Po pięknej uroczystości nagrywała gości na weselu. Gdy zaczynała to robić, nie miała pojęcia, że uda jej się uchwycić taki moment. Wśród zebranych zauważyła nagle swojego 4-letniego synka. Co takiego robił maluch, że tak ją zadziwił?

Nagrywała gości na weselu

@Alexandrapontemusic jest tiktokerką. Młoda mama jakiś czas temu opublikowała w platformie społecznościowej filmik, który wywołał w sieci niemałe poruszanie. Nagranie pochodziło z wesela jej siostry. Początkowo kobieta nie wiedziała, że uda jej się uchwycić tak zabawne zachowanie swojego uroczego 4-latka. Dopiero po chwili zorientowała się, co się dzieje.

Myślałam, że po prostu nagrywam ludzi tańczących na weselu mojej młodszej siostry. Wtem dostrzegłam pomiędzy nimi mojego czteroletniego syna

– opisała.

Weselny wodzirej zabawiał gości, każąc im wykonywać konkretne ruchy. Co rusz obracali się w inną stronę w rytm muzyki. Gdzieś tam, wśród nich bawił się właśnie odświętnie ubrany 4-latek. Widać, że chłopiec starał się nie odstawać od innych. Prawdopodobnie zabawy taneczne bardzo mu się spodobały.

Syn tiktokerki mocno się wczuł, ale nie zauważył, że goście weselni obracają się w przeciwnym kierunku. Sytuacja wyglądała naprawdę uroczo i zabawnie. Gdy mama chłopca zauważyła, że to nagrała, była przeszczęśliwa.

Tak bardzo się starał. Nigdy wcześniej nie słyszał tej piosenki.

@alexdapontemusic #kid #kids #funny #dance #wedding #MakeNightsEpic #fyp #foryou ♬ original sound – alexdapontemusic

Reakcja internautów na nagranie

Internauci, którzy oglądali jej film, mieli podobne zdanie, co ona. Co więcej, chętnie komentowali taneczne poczynania chłopca. Śmiało można powiedzieć, że byli nim zachwyceni.

Jaki mały słodziak!

– napisała jedna z użytkowniczek.

Taki mały, a świetnie się rusza

– wtórowała druga.

Chłopiec ewidentnie doskonale się bawi

– stwierdziła trzecia.

Na każdej imprezie potrzebna jest taka osoba, która podtrzyma dobrą atmosferę

– dodała czwarta.

O zabawne sytuacje z dzieciakami w roli główniej wcale nie jest trudno. Z pewnością wie o tym każdy rodzic. Dlatego w sieci można znaleźć masę opisów takich działań maluchów. Jakiś czas temu pisaliśmy o dziecku, które włączyło relację „na żywo” i wtargnęło do łazienki kiedy mama brała prysznic. Czy trzeba dodawać coś więcej? Chyba nie. 😉

Źródła: TikTok, www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij