×

Do sieci wyciekło nagranie awantury w lokalu z Kuchennych Rewolucji. Interweniowała policja

Kilka dni temu pisaliśmy o awanturze, która miała miejsce w czasie nagrań do nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”. W jej wyniku na miejscu pojawiła się nawet policja. 41-latek wykłócał się przed lokalem, gdzie miała miejsce finałowa kolacja, tuż po metamorfozie lokalu w Ostrowie Wielkopolskim. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z afery w „Kuchennych Rewolucjach”.

Wieczór, który zakończył się interwencją policji

Magda Gessler przyjechała do Ostrowa Wielkopolskiego, aby pomóc właścicielom restauracji „Chłop i Baba”. Do finałowej kolacji wszystko przebiegało po jej myśli. Niestety, z początku miły wieczór został zakłócony przez awanturujących się czterech mężczyzn. Panowie twierdzili, że oni również przyszli się najeść i zabawić. Zachowywali się karygodnie więc ochrona nie pozwoliła wejść im do środka.

W pewnym momencie jednak awantura przybrała takie rozmiary, że konieczne było wezwanie policji. Funkcjonariusze byli zmuszeni zatrzymać jednego z „rozrywkowych” mężczyzn. Zabrali go na komendę, gdzie musiał gęsto się tłumaczyć. Wiadomo już, że będzie odpowiadał za wykroczenie.

Paragraf 51 Kodeksu wykroczeń

St. sierż. Małgorzata Łusiak z policji w Ostrowie Wielkopolskim w rozmowie z Super Expressem powiedziała:

Chodzi o paragraf 51 Kodeksu wykroczeń – „kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”. Na pewno trzeba będzie też przesłuchać świadków

41-latek stanie przed sądem. Już wiadomo, że grozi mu grzywna lub ograniczenie wolności. Sprawa może skończyć się też aresztem.

Super Express pokazał szokujące nagranie:

Polecane

Może Cię zainteresować