×

Awantura w czasie nagrywania „Kuchennych Rewolucji”! Musiała interweniować policja

Magda Gessler razem z ekipą, ruszyła już nagraniami do nowej edycji swojego show. Podczas nagrań, w „Kuchennych Rewolucjach” w Ostrowie Wielkopolskim, między ochroną lokalu i czterema mężczyznami, wywiązała się poważna awantura. W sprawie musiała interweniować policja.

Magda Gessler przygotowuje 20 serię „Kuchennych Rewolucji”

Wczoraj mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek 19 serii show Magdy Gessler. Jednak restauratorka nie próżnuje i już ruszyła z nagraniami do nowej edycji „Kuchennych rewolucji”. Jak podaje „Super Express”, w czasie kręcenia finałowej kolacji doszło do groźniej sytuacji. Magda Gessler nie mogła przypuszczać, że ktoś tak brutalnie zakłóci spokój ostatniego etapu przemiany lokalu.

Awantura w „Kuchennych Rewolucjach”

Magda Gessler lubi kontrowersje, ale chyba nie spodziewała się takiego finału programu. We wtorek 21 maja, restauratorka kończyła rewolucje w lokalu „Chłop i Baba” w Ostrowie Wielkopolskim. W czasie uroczystej kolacji, pod restaurację podjechało czterech mężczyzn. Zaczęli puszczać głośną muzykę, dlatego ochrona lokalu poprosiła ich o zachowanie ciszy.

To dało początek groźnie wyglądającej szarpaninie. Jeden z mężczyzn zaczął wykrzykiwać, że remontował ten lokal, jeszcze za poprzedniego właściciela. W pewnym momencie mężczyzna ruszył przed siebie i próbował wejść do restauracji.

Awantura w „Kuchennych Rewolucjach” – musiała interweniować policja

Żeby powstrzymać napastników, konieczne okazało się wezwanie policji. Funkcjonariusze skomentowali zajście w rozmowie z „SE”:

We wtorek, 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji. Okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu a czterema mężczyznami

Jeden z awanturujących się mężczyzn został zatrzymany przez policję. 41-latek odpowie za wszczynanie awantury w miejscu publicznym. Tłumaczył, że do całej sytuacji doszło, ponieważ razem z kolegami mieli ochotę się najeść, a restauracja nie była otwarta.

Polecane

Może Cię zainteresować