×

Magda Gessler przeszła samą siebie. Takiego zachowania już dawno nie widzieliśmy

Tej jesieni stacja TVN emituje już 19 sezon „Kuchennych Rewolucji”. W czwartym odcinku najnowszej serii Magda Gessler odwiedziła restaurację „Taste” w Świnoujściu. Ta rewolucja chyba nie należy do udanych.

Ekskluzywne jedzenie i drinki

Lokal „Taste”, w którym rozgrywał się najnowszy odcinek, prowadzi para – Ewa i Krzysiek. Marzyli, żeby stworzyć miejsce, w którym będzie można napić się świetnych drinków i dobrze zjeść. Niestety, właściciele nie do końca trafili z pomysłem na dania serwowane w restauracji. Ewa gorzko skomentowała ich sytuację:

Myślałam, że to będzie fajnie, że ludzie przyjdą i zjedzą coś innego niż pierogi i schabowe. Ale jednak okazało się, że to chyba nie to

Załamani właściciele zwrócili się o pomoc do „Kuchennych Rewolucji”.

Kuchenny miszmasz

Magda Gessler zastała w menu między innymi potrawy z kuchni tajskiej, włoskiej i śródziemnomorskiej. Nie kryła swojego zaskoczenia tak różnorodną kuchnią oraz wysokimi cenami. Restauratorka nie była zachwycona jakością zaserwowanych dań. Najsurowiej skrytykowała koktajl z awokado i brazylijski stek:

Z czym jest to awokado? Tłuste jak jasna cholera. Krewetki mrożone. Masakra

Ja prosiłam o medium rare, a to jest kompletnie surowe w środku

W rozmowie z właścicielami i kucharzem nie kryła swojego niezadowolenia. Kucharzowi powiedziała, że może się uczyć, ale nie może być szefem kuchni. Te słowa przerosły Krzyśka, który po prostu wstał i wyszedł.

Kuchnia była w tragicznym stanie

Jednak okazało się, że najgorzej mają się sprawy w samej kuchni:

Pierwsze to czystość i uczciwość wobec gościa. Kuchnia jest tak brudna, że aż czarna. Jak to się ciągnie

Pomieszczenie wręcz ociekało brudem. Tak jak zwykle, Gessler zaczęła przecierać kuchenne meble. Restauratorka stwierdziła, że za to w jakim stanie jest kuchnia winy nie ponosi kucharz Konrad. Według niej, nie ma czasu na sprzątanie, ponieważ Ewa i Krzysztof nałożyli na niego za dużo obowiązków. Dlatego, Gessler zebrany brud rozsmarowała na twarzy właściciela.

Kolejna brudna knajpa…Zakon Miłości gotowy?Które miejscowości dzisiaj oglądają nowy odcinek… ? Besos????

Opublikowany przez Magdę Gessler Czwartek, 7 marca 2019

Dziczyzna i ryby

Mimo, że Krzysztof próbował bronić konwencji lokalu, restauratorka postanowiła, że od tej pory będą serwować ryby i dziczyznę. Natomiast nazwę restauracji zmieniła na chwytliwe „Morze Las”. Gessler nie miała litości dla pomysłu właścicieli:

Ludzie już się nie dają nabrać na złoto na ścianach. Nie ma większego absurdu, niż zrobienie koktajl baru z restauracją. Koktajl bar to możecie zrobić na dachu wieżowca w centrum Świnoujścia, a nie w lokalu przy pierwszej linii brzegowej

Słaby rezultat rewolucji

Po powrocie do lokalu, Magda Gessler nie była zadowolona z jakości serwowanych dań. W czasie rozmowy z właścicielami, że wszystko przez to, że w dniu jej powrotu szef kuchni trafił do szpitala. Restauratorka nie chciała słuchać wymówek:

Nie można budować restauracji na jednej osobie, winę ponoszą za to właściciele, jak wezmą to do serca, to może się udać

Z fanpage’u lokalu można dowiedzieć się, że „Morze Las” działa od marca z nowym właścicielem.

Polecane

Może Cię zainteresować