×

Arciuch i Kasprzykowski komentują porażkę Polski podczas mycia zębów. Wideo budzi skrajne emocje

Cała Polska żyje dzisiaj mundialem, a dokładnie tym, co wydarzyło się podczas wczorajszego meczu z Kolumbią i jak potoczyły się losy naszej reprezentacji. Poczynania drużyny Nawałki od samego początku śledzili również Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, którzy postanowili wykorzystać ogólną fascynacje turniejem, zwłaszcza że nasza reprezentacja walczyła na mistrzostwach świata pierwszy raz od 12 lat. Korzystając z okazji już od samego początku trwania mundialu zaczęli „nagrywać” miniserial, który następnie publikowali na Instagramie.

Nieco inne podejście do tematu

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski również zaliczają się do tych, co nie mogą pogodzić się z porażką naszej drużyny. Od samego początku trwania mundialu przeżywają jednak rozgrywki w nieco inny sposób niż zdecydowana większość Polaków. Podchodzą do tego z dystansem, co widać na zamieszczanych przez nich w sieci krótkich nagraniach.

Nagrania Tamary i Bartka

Humor Tamary i Barka jak najbardziej przypadł do gustu polskim internautom i wcale się temu nie dziwimy, bo robią to genialnie! Sposób w jaki prowadzą rozmowy, jak się zachowują, a przede wszystkim tematyka krótkich filmików i nawiązanie do największego, piłkarskiego święta sprawił, że bardzo szybko zyskali sobie serca polskich widzów o czym świadczy liczba odtworzeń autorskich nagrań i polubień, które liczone są w tysiącach. Internauci komentują, komplementują, a przede wszystkich zachwalają kreatywną parę za bardzo pomysłowe podejście do tematu. Nie da się więc ukryć, że w ten sposób zdobyli sobie jeszcze większa rzeszę fanów!

Nagranie po meczu z Kolumbią

Światło dzienne ujrzało już nagranie po meczu z Kolumbia. Para wrzuciła do sieci filmik, na którym widzimy, jak oboje myją zęby, a w międzyczasie komentują porażkę. Kiedy wyłączają szczoteczki, aktorka pyta swojego partnera, czy jeśliby nakarmiła całą drużynę tak jak „Piłkarza Roku 2010”, to wynik byłby lepszy.

Nikt nie wyszedłby na boisko – odpowiada ze smutną miną Kasprzykowski

Odpowiedź Tamary jest jednoznaczna i nie pozostawia najmniejszych złudzeń.

To może i lepiej

Dla tych, którzy nie do końca są w temacie, wideo było bezpośrednim odniesieniem do jednego z poprzednich nagrań, na którym widzimy, jak Arciuch karmi tekturowa makietę Kuby Błaszczykowskiego. 

Reakcja internautów

Film bardzo rozbawił internautów. Zostawili wiele komentarzy, w których gratulują aktorom poczucia humoru i zapewniają ich, że ich uwielbiają:

Tamaro jesteście mistrzami sytuacji

Jesteście boscy

Jesteście świetni:) a co do tematu…smutek,żal…

Takim komentarzom od fanów kreatywnej pary nie ma końca. Nie ma się co dziwić, bo dzięki takim filmikom możemy się uśmiechnąć na myśl o mundialu, na którym wypadliśmy wyjątkowo słabo.

Może Cię zainteresować

zamknij