×

W mieszkaniu w Pyrzycach znaleziono ciała czterech osób – mamy, dwóch synów i mężczyzny

Wczoraj w Pyrzycach dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań przy ul. Pod Lipami znaleziono ciała czterech osób – kobiety, dwójki dzieci oraz mężczyzny. Wśród nich prawdopodobnie znajduje się zabójca. Jak podaje Gazeta Wyborcza, z nieoficjalnych informacji wynika, że jest to obywatel Hiszpanii.

Jedyne oficjalne informacje

Do tragedii doszło w sobotę, 22 grudnia, jak już wczoraj w rozmowie z Gazetą Wyborczą potwierdziła prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie:

Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach. Nie zdradzamy żadnych szczegółów

Na miejscu tragedii pojawili się prokurator, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, a także biegły z zakresu medycyny sądowej.

Dziewczynce udało się uciec

Gazecie Wyborczej udało się dotrzeć także do innych nieoficjalnych informacji odnośnie tej sprawy. Mordercą miał być obywatel Hiszpanii, Victor. Mężczyzna po zabiciu kobiety i jej dwóch synów, sam odebrał sobie życie. Najprawdopodobniej udusił on swoje ofiary. Z domu udało się uciec 11-letniej dziewczynce. 11-latka ma znajdować się teraz pod ciągłą opieką psychologów.

Rozszerzone samobójstwo

Wiele ma wskazywać na to, że jest to tzw. samobójstwo rozszerzone. Co to oznacza? Osoba, która chce targnąć się na własne życie, zabija również i swoich bliskich, ponieważ uważa, że nie będą w stanie poradzić sobie bez niej. Jeśli w tym przypadku wersja ta zostanie potwierdzona, śledztwo w sprawie zabójstwa zostanie umorzone.

Pani prokurator zdradziła, że więcej informacji w tej tragicznej sprawie zostanie podanych do informacji publicznej w poniedziałek.

Może Cię zainteresować

zamknij