×

26-latek bez skrupułów zastrzelił Kristinę. Wcześniej długo prześladował kobietę

Brutalne morderstwo w Gorzowie Wielkopolskim wstrząsnęło całym krajem. Okazuje się, że Paweł R. już wcześniej zachowywał się agresywnie wobec Kristiny V. W ostatnią środę posunął się o krok dalej. Wszedł do pralni, w której pracowała i oddał strzał w głowę 26-latki. Uciekł z miejsca zbrodni, ale został zastrzelony przez niemiecką policję.

Zabójstwo w Gorzowie Wielkopolskim

Do morderstwa w gorzowskiej pralni doszło w środę przed godziną 13. Paweł R. wszedł do budynku i podszedł do 26-latki z Ukrainy. Wycelował broń w głowę Kristiny V. i oddał strzał w głowę z bliskiej odległości. Doskonale wiedział gdzie znaleźć kobietę, bo wcześniej często bywał w tym miejscu. Po zabójstwie uciekł z budynku i odjechał w kierunku niemieckiej granicy.

Policyjna obława w Gorzowie Wielkopolskim

Zabójstwo w pralni postawiło na równe nogi polską i niemiecką policję. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej próbuje uciec do Berlina. W trakcie obławy na drogach ustawiono blokady.

26-latka zatrzymano pod niemiecką stolicą, około 130 km od Gorzowa Wielkopolskiego. W trakcie zatrzymania znów chciał sięgnąć po broń, jednak niemieccy policjanci byli szybsi. Paweł R. zginął w trakcie obławy

Kristina V. zamordowana w pralni w Gorzowie Wielkopolskim

Facebook

Kristina V. nie była przypadkową ofiarą. Jakiś czas temu spotykała się z 26-latkiem. Paweł R. był taksówkarzem i poznał kobietę w czasie jednego z kursów. Zaczęli się umawiać i według ustaleń „Super Expressu”, zamieszkali ze sobą w Gorzowie Wielkopolskim.

Paweł R. odpowiedzialny za morderstwo w gorzowie wielkopolskim

Facebook

Morderstwo w Gorzowie Wielkopolskim – znajomość zaczęła się niewinnie

Niestety szczęście nie trwało długo. Okazało się, że Paweł R. jest chorobliwie zazdrosny o ukochaną. Dziewczyna była przytłoczona i w końcu zdecydowała się rozstać z 26-latką. Jednak mężczyzna nie dał za wygraną. Nie mógł przyjąć do wiadomości, że nie są już razem.

Kristina V. zamordowana w pralni w Gorzowie Wielkopolskim

Facebook

Tragedia w Gorzowie Wielkopolskim – najpierw prześladowanie, później morderstwo

Paweł R. zaczął nękać Kristinę V. Jednak 26-latka nie miała zamiaru tego tolerować. Sprawę skomentował Marcin Maludy z lubuskiej policji:

Nękał ją w internecie, niepokoił, znęcał się psychicznie, aż 7 czerwca dziewczyna zawiadomiła policję

Paweł R. odpowiedzialny za morderstwo w gorzowie wielkopolskim

Facebook

W konsekwencji zgłoszenia, 2 września Paweł R. usłyszał wyrok za nękanie. Za nękanie dziewczyny zapłacił 500 zł grzywny. Po tym 26-latek zaplanował makabryczną zbrodnię. Udało mu się zdobyć broń. Kilka dni później bez żadnych skrupułów zamordował byłą partnerkę. Kierownik pralni próbował reanimować kobietę, ale jego wysiłki były daremne. Kristina V. zmarła na miejscu.

Polecane

Może Cię zainteresować