×

Makabra w Warszawie! Znaleziono zwłoki 30-letniej kobiety i jej małego synka

Morderstwo na Pradze Północ! Dzisiaj (30 stycznia) w jednym z mieszkań na warszawskiej Szmulowiźnie policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. Wstępne ustalenia mówią o udziale osób trzecich.

Morderstwo na Pradze Północ

W mieszkaniu na Szmulowiźnie przy ul. Tarchomińskiej, na policjantów czekał przerażający widok. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze odnaleźli zwłoki 30-letniej kobiety i jej 6-letniego synka. Prawdopodobnie zostali zamordowani nocą, z środy na czwartek.

http://

Znaleziono sprawcę?

Jak informuje w rozmowie z PAP Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga, wstępne ustalenia wskazują na udział osób trzecich.

Nieoficjalnie wiadomo, że policja odnalazła również ciało mężczyzny – ojca dziecka, który popełnił samobójstwo. Istnieje podejrzenie, że to on jest sprawcą mordu.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji i Komendy Rejonowej, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia. Prace potrwają jeszcze przez co najmniej kilka godzin.

Gdy zabijają najbliżsi

W ostatnich miesiącach wyjątkowo często zdarzają się tragiczne zdarzenia, które dotyczą zbrodni popełnionych wewnątrz rodziny.

Na początku roku na osiedlu Korczaka w Garwolinie 17-latek zabił matkę. Kobieta miała 47 lat. Wcześniej media informowały też o horrorze w Ząbkowicach Śląskich, gdzie 18-latek zabił siekierą rodziców i braciszka.

W wielu podobnych przypadkach zdarza się tak, że winny po dokonaniu zbrodni, popełnia samobójstwo. Czy oględziny potwierdzą, że sprawcą okrutnego mordu jest ojciec kilkulatka?

Źródła: warszawa.onet.pl, www.se.pl, popularne.pl
Fotografie: Googlemaps.pl

Polecane

Może Cię zainteresować